Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: NatalkaMiko

  1. #1
    Awatar ZielonyBeret
    Dołączył
    Oct 2013
    Mieszka w
    Trzebnica
    Posty
    74
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: NatalkaMiko

    ZielonyBeret

    Witam wszystkich postanowiłem napisać kilka zdań o sobie, w zasadzie powinienem zrobić to dużo wcześniej. Może zacznę od nazwy "NatalkaMiko" bo faktycznie może być trochę myląca, i sugerująca profil kobiety. Konsolka była zakupiona 2 lata temu dla córki (Natalia) na mikołaja. Bardzo lubię pograć razem z dzieckiem w gry z serii LEGO, a także inne gdzie w trybie kooperacji można spędzić trochę wolnego czasu wraz z dzieckiem. Córka ma swoje gry w które lubi pograć ale tatuś też lubi od czasu do czasu "popykać" w swoje gry. Co do pucharków to u mnie jest tak, że jeśli tytuł jest godny wbicia Platyny to staram się zdobyć, ale nie za wszelką cenę. Lubię dźwięk jaki towarzyszy wpadającemu pucharkowi. Trudność pucharków? w/g mnie nie ma trudnych pucharków, wszystko zależy ile czasu ma się do dyspozycji. Lubię serię Uncharted, gry wyścigowe oraz z otwartym światem. Najcenniejsza Platyna? Chyba Deus EX wraz z dodatkiem, naprawdę rewelacyjna gra zwłaszcza jak się gra w trybie skradankowym. Forum przeglądam bardzo często i jak tylko mogę podzielić się informacjami, chętnie to czynię. Mam nadzieję że spotkamy się online w różnych grach.
    Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim samych łatwych platyn!
    Tomek

  2. #2
    Awatar Matt
    Dołączył
    Aug 2013
    Mieszka w
    Kalisz
    Posty
    470
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: assasyn327
    Prosto i konkretnie - to lubię Witamy w TrophyClub
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    - Andrzej Sapkowski

  3. #3
    Zerathel
    Guest
    Witamy na pokładzie

  4. #4
    Awatar adamlubin
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Posty
    2,119
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    78
    Gamer IDs

    PSN ID: adamlubin
    Witamy na pokładzie. Czuję, że pod moim wpływem powstał ten temat

    Mam do Ciebie Tomku jeszcze jedną sprawę. Mianowicie, osobiście uważam, że mógłbyś zmienić nick na forum (jeśli oczywiście masz taką chęć), na pewno pozwoli to na lepszą komunikację z Tobą (teraz masz nick żeński, a nie każdy przeczyta ten wątek), nick z PSN masz w sygnaturce, więc nie będzie problemu z odnalezieniem się w społeczności Sony - pomyśl nad tym. Jeśli będziesz zdecydowany pisz do Piotra (piotr25apps).

    I oczywiście zachęcam do większego udzielania się


    "Puste" zaproszenia do znajomych na PSN kasuję z automatu!

  5. #5
    Awatar gilera1231
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    198
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    13
    Gamer IDs

    PSN ID: gilera1231
    Welcome i napisz coś czasem

  6. #6
    Awatar Broda
    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bielsko - Biała
    Posty
    1,127
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    41
    Gamer IDs

    PSN ID: Brodasz_PL
    Cytat Zamieszczone przez ZielonyBeret Zobacz posta
    Trudność pucharków? w/g mnie nie ma trudnych pucharków, wszystko zależy ile czasu ma się do dyspozycji.
    Jee w końcu do mojego grona osób, które twierdzą, że nie ma trudnych pucharków przygarnęła kolejna osoba. TOMEK razem z Tobą jest nas dwóch, ale w kupie siła W sumie też jestem Tomek i jest nas dwóch hmm dziwne....BTW: Witam na forum i zachęcam do aktywności, uważaj tylko na Zerathela żeby mu czasem przez przypadek nie pojechać bo znowu odchodził będzie POzdrawiam w imienu Redakcji no i ofkoz swoim


  7. #7
    Zerathel
    Guest
    Broda dowciapny jak zwykle

  8. #8
    Awatar adamlubin
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Posty
    2,119
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    78
    Gamer IDs

    PSN ID: adamlubin
    ZielonyBeret to nie do końca to o co mi chodziło, ale zdecydowanie lepiej niż Natalka, a tak to czyżby następny wojskowy??
    Dobrze, że nie zmieniłeś na MoherowyBeret


    "Puste" zaproszenia do znajomych na PSN kasuję z automatu!

  9. #9
    Awatar ZielonyBeret
    Dołączył
    Oct 2013
    Mieszka w
    Trzebnica
    Posty
    74
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: NatalkaMiko
    Hehe akurat z wojskiem nie mam nic wspólnego, wystarczy że mam szwagra wojskowego. Używam tego nicka jeszcze w kilku innych miejscach, po prostu żeby było wygodniej

  10. #10
    Awatar kaktus283
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    67
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    12
    Gamer IDs

    PSN ID: kaktus283
    Witamy na pokładzie, spodobał mi się ten tekst "w/g mnie nie ma trudnych pucharków" i za to wielki +, co do gier to masz odpalone dużo typowych arcade`ów dla dzieci ( zapewne córcia zmusza do grania ). Trochę gierek niedokończonych masz co Ja, więc jeśli chcesz to możemy coś wspólnie podziałać

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •