Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z final bossem

  1. #1
    Awatar gilera1231
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    198
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    13
    Gamer IDs

    PSN ID: gilera1231

    Problem z final bossem

    Jestem pod koniec gry najwyższy poziom trudności i jestem w trakcie walki z ostatnim bossem tym gigantem. Pierwszą fazę przechodzę bez problemu ale, już przy drugiej ginę cały czas bo, zabija mnie seraphin ten robot co strzela czymś tam. Oglądałem filmy na yt ale, wszyscy grali na normalu. Jakie najlepsze są kombinacje ? Może macie jakąś taktykę na tego bossa bo już mnie trafia @!#!@#.

  2. #2
    Q-Naro
    Guest
    Ja na razie skończyłem 4 epizod ale chętnie się dowiem jak jest najlepsza taktyka na tego bossa.

  3. #3
    Awatar matidzi01
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Gdynia
    Posty
    207
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    19
    Gamer IDs

    PSN ID: matidzi01
    No bosik jest niczego sobie, sam się z nim męczyłem z dobrą godzinkę. Ogólnie ogromną rolę odrywa dobre ustawienie pressenów, czyli odpowiednie ustawione kombosy.

    Podstawowy atak (3x ) - ustawioną miałem regenerację + presset łączący.

    Pod kombosem ustawiłem sobie pressety odnawiania S-pressetów(fioletowe + niebieski na końcu).



    Pierwsza tura wiadomo, łatwizna.
    W drugiej turze, musicie używać S-Pressetu Rdzewiej w kawałkach na seraphina, aby zestrzelił zawieszoną w powietrzu kostkę. Furią ją niszczymy i używamy spamera aż padnie.

    W trzeciej turze zbieramy co najmniej dwa słupki skupienia i ładujemy kolejno DOS, aby pokazała się kostka a następnie aktywujemy furię i w nią naparzamy.

    W czasie kiedy atakujemy słaby punkt kostki spamerem, musicie uważać na podmuchy H3O( które potrafią zabrać 3/4 życia!), "bombowanie" (tutaj najlepiej biegać dookoła i ratować się ) oraz oczywiście na leapery. Na leaperach w razie kłopotów używacje kombinacji 3x , dla odnowienia życia.

    Powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez matidzi01 ; 27-10-2013 o 21:04


     
     

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •