Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ubisoft zhakowany !!

  1. #1
    Awatar Pawel91
    Dołączył
    Oct 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Posty
    669
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    18
    Gamer IDs

    PSN ID: DIABEL914

    Exclamation Ubisoft zhakowany !!

    Dostałem takiego email od Ubisoftu.

    Aktualizacja zabezpieczeń Twojego konta Ubisoft
    – prosimy o stworzenie nowego hasła


    Szanowny Użytkowniku,

    W ostatnim okresie odkryliśmy, że jedna z naszych stron WWW została zatakowana w celu uzyskania dostępu do naszych sieci. Nieautoryzowane wejście zostało natychmiast zablokowane przez nasz personel do spraw bezpieczeństwa, podjęliśmy też odpowiednie kroki w celu wyjaśnienia włamania, a także rozpoczęliśmy procedury mające na celu przywrócenie właściwego funkcjonowania wszelkich systemów, które mogły być obiektem ataku.

    Podczas naszych działań odkryliśmy, że starano się nielegalnie przejąć dane z naszej bazy. Wśród informacji, które mogły być celem ataku znalazły się: nazwy użytkowników, adresy e-mailowe oraz ukryte hasła. Zwracamy uwagę, że Ubisoft nie przechowuje żadnych informacji dotyczących płatności dokonywanych przez użytkowników kont. Wszelkie dane związane z kartami bankowymi naszych klientów nie były oraz nie są zagrożone poprzez ten atak.

    Z uwagi na poważne niebezpieczeństwo związane z ewentualnym wyciekiem tych danych rekomendujemy zmianę hasła dostępu do konta: DIABEL914

    Aby wpisać nowe hasło prosimy wejść na poniższy link: https://secure.ubi.com/register/Rese...default%2Easpx

    W celu pełniejszego zabezpieczenia rekomendujemy wprowadzenie zmian we wszystkich serwisach WWW gdzie użytkownicy mieli podobne lub te same hasła.

    Więcej informacji Znajdą Państwo tutaj: https://support.ubi.com/pl-PL/FAQ.as...0000000eYZMCA2.

    Jeśli Macie Państwo dodatkowe pytania uprzejmie prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta poprzez usługę www pod adresem https://support.ubi.com

    Gorąco przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją. Bezpieczeństwo Państwa danych pozostaje naszym priorytetem.

    Zespół Ubisoft


    Więc jeśli macie konto w jakieś usłudze Ubisoftu szybko zmieńcie hasło!!. Mam nadzieje że nie jest to element związany promocją Watch Dogs. Ja tam zmieniłem hasło.
    Ostatnio edytowane przez Pawel91 ; 03-07-2013 o 10:31


  2. #2
    Zerathel
    Guest
    A ja takiego emaila nie dostałem

  3. #3
    Awatar adamlubin
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Posty
    2,119
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    78
    Gamer IDs

    PSN ID: adamlubin
    A ja dostałem i się zastanawiam czy zmieniać hasło czy nie


    "Puste" zaproszenia do znajomych na PSN kasuję z automatu!

  4. #4
    Awatar Ginko
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    607
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    30
    Gamer IDs

    PSN ID: ginko765
    Ja na wszelki wypadek zmieniłem dane do wszystkich kont, gdzie odpalałem Uplay.

  5. #5
    Zerathel
    Guest
    Na wszelki wypadek też zmienię hasło...

  6. #6

    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    201
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    18
    Gamer IDs

    PSN ID: mjrmarcin85
    ktoś pamięta/wie czy AC Brotherhood miał online-passa bo nie pamiętam i nie wiem czy zmieniać hasło

  7. #7
    Zerathel
    Guest
    Miał wyjście do uplaya. Każdy Assassin jest powiązany z uplayem

  8. #8
    Awatar dzialkowiec
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    221
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    17
    Gamer IDs

    PSN ID: dzialkowiec
    Włam to rzecz codzienna w dzisiejszych czasach, gorzej jak ktoś używa wszędzie tego samego hasła - np takiego samego do emaila itd.
    Hasło należy zmienić, problem jest w tym że nie wszyscy to zrobią a ubi jest w kropce, bo nie mogą zresetować ludziom hasła i wysłać na email w tej przyczyny, o której napisałem wyżej.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •