Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Save ERROR

  1. #1
    Awatar Coody
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Arkham
    Posty
    525
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    33
    Gamer IDs

    PSN ID: Coody_PL_

    Angry Save ERROR

    Historia Choroby:
    Grałem sobie spokojnie na singlu, gdy tu nagle... Zaproszenie od znajomych. Dołączyłem się do ich gry. Z racji tego że dołączyłem do nich po ubiciu przez nich bossa, gra się zapisała. Od tego momentu grałem na ich poziomie (gap około 10 poziomów ) No to wyszedłem bo przecież nie będę się mordował i im przeszkadzał. Zacząłem z powrotem "swoją" grę. Gra mnie tak wciągnęła że grałem całą noc Dzisiaj rano mając skromny 22 poziom, przegoniłem moich były kompanów o jakieś 5 poziomów. Problem pojawił się na etapie misji zabicia pewnego bossa (tak, tego co ubili moi znajomi), w momencie gdy skończyła się cut-scenka rozpoczynająca bitwę z bossem, już było po wszystkim, boss zniknął, jego Nazgul zdechłęty gnije przed moim obliczem... i nic... Gra utknęła na "kłeście" "Zabij [BOSS]'a", a ja utknąłem jeszcze dalej gdzie miałem już wybrać sobie kolejną lokację, która nie wyświetliła się na mapie.
    Czy będzie ktoś chętny wypróbować pewną technikę? Mianowicie ktoś założy nową grę od 1 poziomu w Bree, a ja się dołączę do tego kogoś moją postacią i zapiszę grę. Może się nadpisze i będę grał od początku moją wykoksaną postacią? Zawsze to będzie łatwiej. Zabiorę wybawicielowi/lce maks 10 minut gry, kto poświęci mi aż tyle swojego cennego czasu?
    Zależy mi na rozwiązaniu tego problemu, dlatego że zbieram zestawy żeby zrobić trofeum, mam ponad 80k kasy no i jestem już dość daleko. Strasznie nie chce mi się zaczynać tego od nowa... Jeżeli ta metoda nie zadziała to zgłoszę się na ustawkę z przechodzeniem.
    Pozdrawiam i czekam na wsparcie.

  2. #2
    Awatar Pinkotka
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Jabłonna
    Posty
    2,050
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Pinkot1
    Jeśli nie znajdzie się ktoś, kto ma już grę na dysku, to ja chętnie pomogę. Tylko problem w tym, że mam w tym już platynę i nie pobrałam tytułu, gdy pojawił się w Plusie. W razie czego pobiorę w nocy i jutro polecam swoją skromną osobę.
    Jeśli nie zgłosi się ktoś, kto może pomóc ad hoc, wiesz gdzie mnie szukać

  3. #3
    Awatar adamlubin
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Posty
    2,119
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    78
    Gamer IDs

    PSN ID: adamlubin
    Coody obawiam się, że ten sposób nie wypali. Jak to ogrywałem, podobny problem miał Rytm, graliśmy razem i potem grając sam w jakimś momencie się zawiesił. Dołączał do mnie ciut wcześniej, ale nic to w jego singlu nie zmieniło
    No ale warto spróbować, gry są nieobliczalne, zwłaszcza, że jest jakiś nowy patch


    "Puste" zaproszenia do znajomych na PSN kasuję z automatu!

  4. #4
    Awatar Coody
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Arkham
    Posty
    525
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    33
    Gamer IDs

    PSN ID: Coody_PL_
    Mój pomysł nie wypalił niestety. Rozwiązaniem jest dołączyć do osoby która zatrzymała się na tym samym etapie co moja gra.

    Pinkotka <- Niestety wypróbowałem moją metodę i nic z tego, gra pamięta dalej moje stare położenie. Więc nie będę zawracał głowy

    Szympo <- Boss zwie się Wulfrun, a zadanie "Mroczna Puszcza", Rozdział 5 część 1. A o tym glitchu nie wiedziałem Teraz to będzie przyjemność :P

    adamlubin <- Mój pomysł nie wypalił, ale kolejny może zadziałać. Tylko nie znajdę nikogo kto jest na takim etapie.

    Chyba sobie daruję, będę musiał odpocząć, a gra mi się tak bardzo spodobała. Chyba że znajdzie się ktoś kto jeszcze nie grał, to można się zebrać i zakończyć przygodę.

  5. #5
    Administrator Awatar Rekinek
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Kaszuby / UK
    Posty
    2,050
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Rekinek
    Wiesz ja nawet jeszcze singla nie ruszyłem grałem tylko na doczepkę online żeby chłopakom pomóc przy trofiku bo 3 trzeba. Czy ja grając singla i dojdąc do tego bosa mógłbym ci jakoś pomóc?


  6. #6

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    407
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    18
    Gamer IDs

    PSN ID: waldemarek1
    w zasadzie na ten glitch nie ma sposobu zeby go minac... mi tez 2 razy gra w tym etapie sie zawiesiła(brak dalszej lokacji) ale cuda kombinowanie i jaksie udalo,,, sprawdz moze pomysl z tworzeniem postaci na drugim koncie wczytaj gre offline coop i moze cos to da...
    mam platyne i gdyby nie glitche to jedna z nalepszych gier dla mnie
    ps. pojawia sie czasem(tez i mi sie to trafilo) problem przy obronie tych drzwi gdzie 2 orki chca nam je rozwalic

  7. #7
    Awatar AAGEBKA
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    135
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: AAGEBKA
    rozwiazanie jest proste a wlasciwie masz 2 opcje :
    1. przez wyszukiwarke gry online wyszukac kogos kto gra na Twoim poziomie ale jest przed bossem i wbic sie do niego "na sile" jesli bedziesz mial szczescie i ten ktos jeszcze nie gral w Multi w tym mejscu to problem z glowy
    2. Poprosic kogos kto jeszcze nie zaczal grac aby dal Ci znac az dojdzie do tego miejsca i wbic sie na ustawke

    ps. ja mialem to samo i z jednym kolesiem gralem prawie cala gre ..... na jednym poziomie trudnosci ...

    pozdrawiam

    NIE GRAJCIE W MULTI PRZED SKONCZENIEM SINGLA !!!!

  8. #8
    Awatar diablik
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Olsztyn
    Posty
    476
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: dbialik
    O widzę, że Walder miałeś ten sam problem co ja z tymi Trolami. Ja przez te drzwi rzuciłem całą grę

  9. #9
    Awatar Pinkotka
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Jabłonna
    Posty
    2,050
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Pinkot1
    Hahaha, do dziś śmieję się z Twojego opisu trolli idących jak przecinaki do drzwi Pokarało Cię, bo byłeś dla mnie niemiły lol

  10. #10
    Awatar Coody
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Arkham
    Posty
    525
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    33
    Gamer IDs

    PSN ID: Coody_PL_
    Czytałem na innych forach że kooperacja jest w tej grze zagrożeniem dla Twojego save'a No przed kilkoma minutami wymaksowałem gierkę i wskoczyło
    Wywaliłem starego save'a i zacząłem grę na multi.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •