Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Demo

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2012
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Posty
    100
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    13
    Gamer IDs

    PSN ID: ZakkusuFea

    Demo

    Chciałbym tylko poinformować, że jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć jak wygląda Rising, to właśnie na japońskim ps store wylądowało demo. Obecnie sam ściągam, dlatego nie wiem w jakim języku jest demo. Bardzo możliwe, że będzie opcja zmiany języka bo Platinum games wprowadziło taką opcję w demie Anarchy Reigns.

  2. #2
    Awatar Szelbo
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    386
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    18
    Gamer IDs

    PSN ID: Shelbo92
    Kod:
    Dziś 13 grudnia, data debiutu grywalnej wersji Metal Gear Rising: Revengeance na PlayStation Store w Japonii. 
    Rzeczywiście, demo ukazało się, jednak wygląda na to że nikt z Was nie przetestuje tytułu, a to z tego powodu iż Konami wprowadziło blokadę regionalną na produkt. 
    Innymi słowy, jeżeli nie posiadacie konsoli wyprodukowanej w Japonii, slasher pozostaje poza zasięgiem, przynajmniej do momentu wypuszczenia dema dla reszty świata.

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2012
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Posty
    100
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    13
    Gamer IDs

    PSN ID: ZakkusuFea
    Bu Dzięki za info, czyli nie potrzebnie ściągam. Eh ale klapa - -

  4. #4
    Awatar Szelbo
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    386
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    18
    Gamer IDs

    PSN ID: Shelbo92
    Kod:
    Japończycy mieli więcej szczęścia, jeśli idzie o zagranie w demo Metal Gear Rising: Revengeance, reszta świata musi poczekać niestety trochę dłużej. 
    Konami potwierdziło, iż demo gry ukaże się na PlayStation Network oraz Xbox Live w styczniu przyszłego roku na Zachodzie.

  5. #5
    Awatar Szelbo
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    386
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    18
    Gamer IDs

    PSN ID: Shelbo92
    Nie możecie już doczekać się na slasherowy spin-off kultowej serii Metal Gear? Fani cyborgów z katanami powinni chociaż odrobinę załagodzić swoje apetyty dokładnie 22 stycznia.


    Właśnie tego dnia na Xbox Live i PlayStation Network ukaże się wersja demonstracyjna Metal Gear Rising: Revengeance. Zapoznamy się dzięki niej z całym pierwszym rozdziałem przygody Raidena.

    Gra była tworzona wcześniej w wielkich bólach, zmieniono nie tylko jej tytuł, ale wywrócono gameplay do góry nogami. Ostatecznie produkcja powstaje we współpracy Platinum Games i Kojima Productions, a jej finalna wersja trafi na sklepowe półki 19 lutego.

    Wielbiciele brutalnych gier, pamiętajcie - demo już za tydzień!

  6. #6
    Awatar mr_pepeush
    Dołączył
    Jan 2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    357
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: mr_pepeush
    nigdy nie przeszedłem choćby pół metal gear'a. a ten będzie pierwszy. Na demo wprost nie mogę się doczekać.
    gra nosi wszelkie znamiona tego, by stać się szlagierem na rynku slasherów. widać, że nie tylko wykonanie stoi na najwyższym poziomie, ale twórcy zdecydowali się na stworzenie nowego systemu walki, który prawdopodobnie wywoła szczękopady u wielu wymiataczy.
    widać tu potencjał, by bardzo wysoko postawić poprzeczkę związaną z poziomem trudności. mam nadzieję, że tak też się stanie, a najwyższy poziom trudności będzie dostarczał takiej jazdy, jak "Master Ninja" w NGS2. mówiąc najkrócej jak się da: liczę na pełen masochizm, sponiewieranie mnie przez grę, a potem wybuchy euforii i satysfakcji po przeskoczeniu poziomu;
    żadnych znajdziek w pucharach, dużo skillowych akcji oraz zaliczania arcytrudnych misji (daj nam panie...)
    Potrzebuję multi w grze jak zapitki do piwa.
    Trophywhoringu też nie lubię.
    <- 2 linki!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •