Skoro w końcu jest taki temat to coś tam napiszę, resztki tego co pamiętam .
Platyna #+190 . Straciłem rachubę platynując gry niewiele szybciej od połowy tutaj XD.

Volume to dobra gra na psvite, na ps4 raczej takiego wrażenia nie zrobi :P. Przecież tam się strzela kwadracikami. Jest to gra stealth ( skradanka). No można by potraktować to jak pierwsze części MGS, tylko tutaj to raczej robimy za NINJA XD.

Gra jest krótka... 100poziomów, a jeśli dobrze pamiętam, to prócz przejścia 100 poziomów, użycia każdej broni i zabić to jest jeszcze wyzbieranie wszystkich wskazówek, z tą różnicą,że jeśli któryś pominiemy to nie ma możliwości sprawienia, który to .

Siedząc na obczyźnie, pogrywając na przenośnej konsolce, mając bardzo mało czasu na cokolwiek trzeba wziąć poprawkę na "wiatr" przy mojej ocenie bo wiadomo, wybór gier już nie był tak ogromny jak w domu posiadając stacjonarki pod ręką.

No ale grę oceniam na 7/10 . Pewnie, że wysoko a to dlatego, że lubię tego pokroju gry :P, choć gra nie jest wymagająca to fajnie było odmóżdżyć się. Szympo polecam bo platyna tylko na max 10h (hehe) no i...

Trudność platyny to tylko 2.5/10. Pół za znajdki, niby nie da się przeoczyć... ale mi się udało jedną XD i pozostało żmudne szukanie po poziomach, gdzie mogłem zostawić ten jeden pliczek i czy aby na pewno tylko jeden.. Do tej połówki zalicza się też wybieranie lvl w menu xD ( serio). Jest nieintuicyjne, wolno się zmieniają kolejne 20 poziomów no i zamiast od góry w dół, to na samej górze jest najwyższy nr poziomu z owej 20stki.. Nie są nawet podpisane, które to poziomy (no proszę!). Toteż przy wyborze musiałem po prostu liczyć od dołu w górę, który poziom był mi potrzebny :/

Mimo wszystko polecam Szympo bo lubi takie łatwe platyny ;d, innym także polecam