#186 Chciałem sprawdzić ten cały trud w tej grze, co tam Zerathel pisał na SB, że trudne i takie tam. Serio po jego słowach i kilku innych, myślałem, że faktycznie będzie ciężko, ale widziałem ,że ludzie wbijają grę na bieżąco w ciągu 2-4 dni. Gdybym wiedział, że gra tak naprawdę nie jest jakaś mega wymagająca to od razu podchodziłbym na hardzie, żeby dobić kilka misji na złoto.. a nie robić wszystko na złoto i jako wisienkę na torcie ukończyć grę na hardzie :d.

Co do gry, to nie wiem co można napisać bo gra i stara i wiadomo, graficznie kiedyś to było coś :P, ale co się podoba, to ten klimat wojenny ubiegłego wieku . Nie jakieś przyszłościowe a właśnie II wojna światowa.
Ocena gry 6/10. Mimo to, że gra stara to nie usprawiedliwia jej przed błędami z jakimi się spotkałem.. Niby fajnie, że można zabić kogoś przez ścianę, tylko u mnie to same bronie wystawały przez które, traciłem hp, bo gość wbiegł w ścianę...
Trudność platyny 5.5/10 . Bugi podniosły ocenę o pół stopnia, właśnie za opisany wyżej przypadek. To , że trzeba być ostrożnym to wie każdy a za błędy trzeba płacić . Najwięcej razy to chyba powtarzałem misję na pociągu, tylko dlatego, że chciałem ją przebiec. A najwięcej problemów sprawiła mi misja Golden Lion(?), dlatego, że nie wiedziałem gdzie te gady po alarmie są pochowane na budynkach. Reszta pękła za 1 razem ,a ostatnia misja w 1:36 minuty . Strach był, ale szybko się zmył.
Aby nie zginąć trzeba biegać od lewej do prawej i odwrotnie i w ten oto sposób nie tracimy życia a i zabijamy stojących na naszej drodze nazistów.
mit trudnej platyny obalony.