Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    1 100.00%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    W tym roku Konami zmieniło kilka trofeów wzorem FIFY i kilka dodało do ogólnej sumy pucharków. Co do platyny to jest łatwa z wyjątkiem jednego głupiego trofeum "wygrania 6 meczy pod rząd w trybie MyClub na poziomie trudności Superstar z konsolą". Konsola gra składami, które ludzie wrzucają do sieci. Obecnie to prawie same koksy już biegają i gra traci cały sens tego trybu. Pozdrawiam tego idioty z Konami, który to wymyślił. Ci którzy grają w PESa co roku, to sobie poradzą po pewnym czasie ale dla nowych osób platyna zostanie raczej poza zasięgiem. Ja robiłem to zaraz po premierze gdy gracze nie wrzucili jeszcze przekoksowanych składów do sieci. Kolejna durna rzecz w grze to tryb BaL, jak co roku trzeba to przemęczyć. W tym roku można zmniejszyć ligę w edycji do 14 drużyn. W Azji i Ameryce rozegrałem po 10 meczy ligowych, resztę symulowałem i zostawałem wybranym najlepszym graczem w danym regionie. W Europie niestety musiałem grać cały pierwszy sezon, wszystko wygrywając. W drugim roku resztę symulowałem ale w Lidze Mistrzów trzeba wygrywać mecze przy symulowaniu. W każdym meczu strzelałem 3 gole i robiłem 1 asystę i potem stałem z piłką na środku boiska na najniższym poziomie trudności. Nuda okropna. Kolejny tryb Master League, w którym się jeszcze bardziej wynudzimy. Mamy nowe trofeum "A True Star", które polega na tym aby jeden nasz grajek został legendą w klubie. Trzeba symulować 5-6 sezonów, co za durnota, a mecz symulujemy każdy pojedynczo.... Brawo Konami. W edycji usuwamy Messiego, który jest już legendą w klubie. Wybieramy Barcelonę i wszystko symulujemy. W każdym sezonie musimy wygrać ligę, puchar oraz ligę mistrzów i nasz grajek musi być najlepszym strzelcem we wszystkich rozgrywkach. Przy symulowaniu w taki sposób po 5-6 sezonach Neymar albo Suarez zostanie legendą w naszym klubie. Trzeba pamiętać o odnawianiu kontraktów i żebyśmy wszystko wygrywali. Polecam robić kilka sejwów to zawsze można wrócić niż zaczynać od nowa. Z pozostałych trofeów trudne może wydawać się strzelenie gola z 35m oraz strzelenie gola z 30m z rzutu wolnego. Najlepiej robić to na dwa pady lub ze znajomym w meczu online. Podsumowując gierka w tym roku jest na bardzo wysokim poziomie ale platynowanie tej gry to straszna nuda i katorga. Za brak licencji moja ocena gry leci mocno w dól. Warto wspomnieć że z ligi angielskiej licencjonowane kluby to Liverpool i Arsenal, z Hiszpanii to Barcelona i Atletico Madryt, tak brakuje prawdziwego Realu, z Włoch brakuje Juventusu i wiele wiele więcej....

    Ocena Gry 3/10 (mega braki w licencjach i online niegrywalne z powodu lagów, głupi tryb Become a Legend oraz brak symulowania w Master League całego sezonu)
    Trudność Zdobycia Platyny 10/10 (z powodu trofeum "Won 6 in a row in Super Star", dla tych którzy grają w PES-a co roku trudność 7/10)
    Czas Zdobycia Platyny 100+ godzin (nudny tryb BaL oraz durne pojedyncze symulowanie meczy w ML)
    Ostatnio edytowane przez Mapi ; 09-10-2016 o 22:07


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •