Cytat Zamieszczone przez Dzwienkoswit Zobacz posta
Tak jeszcze do wyjaśnienia skoro zostałem zacytowany

Jak grałem zczytywanie ruchów analogów ewidentnie było zepsute. Zmieniłem nawet pada, aby sprawdzić, czy to nie jakiś problem kontrolera, ale dalej było licho. Bardzo często mimo prawidłowego wychylenia słyszałem charakterystyczny dźwięk błędu. Bo jak np. można źle wykonać wychylenie dwóch gałek w górę? Zresztą nie tylko ja miałem z tym problem. Dużo innych osób też do dosięgło. Sterowanie jest trudne, ale także i głupio zorganizowane. Duży mój zarzut to to, że te machanie gałami nie jest powiązane z wydarzeniami na ekranie. Podam przykład z Beyond: TS - tam ruch danego analoga był ściśle związany z kierunkiem ruchu postaci. Tu jest randomowe nawalanie w losowe kierunki. Dla mnie gra jest kompletnie niegrywalna w tym aspekcie. W każdym razie ta wersja na PS4. Niestety, ale kasę zmarnowałem i nic mnie nie zmusi, abym ponownie próbował. Szkoda, bo mimo wszystko w głębi chciałbym grę choć zakończyć. Już walić platynę, ale niestety nawet tego mi się nie chce. Tak źle mi się grało.
Błagam Cie jak gra może być zepsuta?! Przecież to kopia elektroniczna wszystkie są identyczne.
Problem nie leży po stronie gry tylko po stronie twojej motoryki. Sekwencje QTE trzeba wykonywać szybko. Jeśli spóźnisz się gra tego nie zaliczy.

"machanie gałami nie jest powiązane z wydarzeniami na ekranie". Masz rację ale nie dokończa.
 
Jeśli sekwencja kończy się na skierowaniu analogów w górę () będzie to znaczyło, że postać najprawdopodobniej podskoczy, jeśli musimy skierować analogi (na końcu) w np. dół () to postać klęknie. Co prawda zanim zakończy się sekwencja trzeba machać analogami w losowe kierunki. Czyli żeby postać poskoczyła trzeba zrobić mniej więcej to: - kończy się na 2x w górę czyli pewnie postać podskoczy. Pytanie po co wychylać najpierw analogi w - nieistotne.


Ja uważam, że sekwencje QTE w tej grze są świetne, ale ja jestem trochę szurnięty. Uwielbiam elementy zręcznościowe w grach, zwłaszcza takie które wymagają refleksu i skupienia.
Sekwencja w mieszkaniu czy walka z bossem - uwielbiam.

Podkreślę to: Rozumiem, że komuś mogą się nie podobać te sekwencje! Naprawdę rozumiem!
Nie rozumiem za to twojego podejścia. Po co wprowadzasz ludzi w błąd. Twierdząc, że nie działają!
"Nie kupujcie tego czegoś bo nie dobre i nie działa" kojarzy mi się to z tekstem Lotka o wódce:
 

2m 20s

Uwaga! Sekwencje QTE w Fahrenheit: Indigo Prophecy działają! A dowodem na to niech będzie platyna w mojej "kolekcji".

Dzwienkoswit bez obrazy ale zupełnie nie rozumiem twojego toku rozumowania .