Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Fallout: New Vegas - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #4
    Banned
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    191
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: FIIlp
    Cytat Zamieszczone przez FIIIP Zobacz posta
    Spróbuje nagrać film jak wygrywam jedną z gier.
     


    Przepraszam za jakość ale nagrywałem telefonem. Dźwięk zastąpiłem jakąś piosenką z YT, bo było słychać buczenie konsoli, co mnie osobiście irytowało.

    W filmie można zobaczyć:
    jak działa walet;
    jak działa król (króla zagrał przeciwnik);
    karawanę malejącą i rosnącą (kierunki karawany);
    oraz całą moją talię (4x4, 5x4, 7x6, 9x4, 10x7, Jx3, Kx2).

    Mam nadzieję, że filmik pomoże w zrozumieniu Caravany.

     
    Mój sposób na wygraną.
    Przede wszystkim przeciwnikiem zostaje Ringo. Znajdziesz go w Goodsprings lub w Crimson Caravan Company.
    Następną rzeczą jest talia. Proponuje złożyć talię z samych 7, 9, 10, króli i waletów.
    10+9+7 daje ci w sumie 26 pkt. czyli maksymalną wartość karawany. Figury będą ci służyły do utrudniania gry przeciwnikowi. Królem będziesz podwajał mu wysoko punktowane karty, a waletem będziesz usuwał mu karty z karawany. Oczywiście przeciwnik może robić to samo tobie ale nie zaczęsto jeśli wybierzesz na przeciwnika Ringo.
    Ten sposób w mojej opinii jest najszybszy.

    Drugi sposób kierowany jest do osób, które nie mają wystarczającej ilości kart.
    Ja miałem podobny problem więc dodałem do talii 4 i 5 (uzupełniając 9). Jeśli tak będziesz grać to król często zmieni swoje zadnie i zamiast utrudniać przeciwnikowi grę, powinien służyć tobie i twoim karawanom.
    Talia z którą zdobyłem trofeum wyglądała następująco:
    4x4, 5x4, 7x6, 9x4, 10x7, Jx3, Kx2. (cztery czwórki, cztery piątki, sześć siódemek, siedem dziesiątek, trzy walety i dwa króle).
    Ostatnio edytowane przez FIIIP ; 24-02-2017 o 13:30

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •