Hmm, nikt o tym nie wspomina? Jakby ktoś jeszcze nie wiedział 25 października 2016 wychodzi DLC do Dark Souls 3 o podtytule: Ashes of Ariandel

 

Własne konkluzje:
Jak oglądnąłem ten trailer któryś raz, zauważyłem że zwiedzimy jeszcze raz świat obrazu, który jak zapewne większość z Was zna z część pierwsze Dark Souls, gdzie spotykaliśmy Priscille. Pojawia się też nowy boss, który przypomina Nito, ale jego żeńską odpowiedniczkę... Tak jak sobie pomyślę co w części III jeszcze nie do końca jest rozwinięte, to postać Velki. Jej posąg można znaleźć gdzieś w katakumbach? Nie pamiętam dokładnie, ale można nam usunąć klątwę? Czy tam coś z duszą :P Kurde, nie grałem z miesiąc i już nie pamiętam...
Nie jestem pewien, ale też chyba można rozpoznać Sifa w jednym ujęciu, tylko nie wiem jaki to ma związek z obrazem.
Jest też kwestia tego zamku z obrazu, bo jak widać, jest on w idealnym stanie, a nie tak jak w części pierwszej w ruinie. Może doprowadzimy jakoś do upadku tego miejsca, może później ta babka co maluje weźmie i przedstawi ten obraz skrzywiony?

 
No i kwestia tego, że pokazywali bossów z podstawki, co ciekawe wszyscy Ci bossowie są ze sobą powiązani, więc może poznamy coś o rodzinie królewskiej? Ocelot i jego dwóch braci (Lorian i Lothric) ich ojciec czyli Oceiros (chyba tak się zawał). Z królewskiej linii mamy jeszcze dwoje dzieci Gwyna: Faraam (bóg wojny, czyli Nameless King) i oczywiście Yorshka. No i Aldrich który potrafi dzięki snom imitować? wielkich bogów (Nito, Gwyndolin, Priscilla) - czyli mamy znowu nawiązanie do Królewskiej linii. Jak tak się zastanowić to może będzie jakieś nawiązanie do rodziny królewskiej? Hmm, może o ich matce coś będzie? Bo wiemy tylko tyle że uciekła po urodzeniu ostatniego syna Ocelotta. W całej tej hitorii brakuje jeszcze córki Gwyna (jak dobrze pamiętam) i Żony Oceirosa... Hmm Gwynevir? Może to będzie ta sama osoba? Ale byłby mózg roz@#bany

Jaram się jak Soul of Cinder tym dodatkiem, nawet wczoraj zakupiłem Seasson Pass i czekam na premierę tego jak i następnym dodatków...
Oby pokazali na co ich stać w tym dodatku...
Chcę więcej!!!