Witajcie. Pisze nowy post aby wyróżnić nowo znalezione "bajery" szczególnie, że nareszcie znalazłem coś sensownego i przydatnego. Oprogramowanie PS4 wreszcie po takim czasie zaczyna gonić PS3.

1. Nareszcie pojawiła się informacja kiedy dany użytkownik był ostatnio - niby banalna rzecz, oczywista wręcz na PS3 a tutaj jej brakowało



2. Sortowanie trofeów w profilu innego użytkownika - do tej pory domyślnie od razu było porównywanie i kolejność gier była taka jak my graliśmy. Na tę chwilę porównywanie jest opcjonalne a gry pokazywane są w tej kolejności w jaką grał użytkownik. (screena brak - rozmawiałem z osobą która ujawniła mi imię i nazwisko i mogła by nie chcieć aby te informacje były na screenie)



3. Suwak do wyciszania gry/imprezy - wczoraj podczas grania gdy dołączyłem do imprezy irytował mnie fakt, że grę i imprezę słyszę na słuchawce dlatego rozpocząłem poszukiwania znanej nam opcji czyli przekierowania imprezy na słuchawkę a gry na TV - zamiast tego znalazłem ciekawy suwak który to przesuwając w lewo lub w prawo przycisza grę a podnosi głośność imprezy lub na odwrót.

Poniżej jeszcze dwa screeny - jeden pokazuje jak wygląda profil po wybraniu grafiki, a drugi opcje jakie można dodać do podręcznego menu (tego po przytrzymaniu )