Poznajesz sytuację, gdy w walce z Nemesis nasza postać nie wciąga punktów (!), (!) i (!)?

Kombinowałem godzinę żeby buga ominąć, jednocześnie nic innego na ten temat nie znalazłem w necie, dlatego opiszę tutaj co trzeba zrobić. Na NORMALU nie miałem z tym problemu. Pojawił się dopiero na HARDZIE.

Walka toczy się w 3 sekwencjach. Wszystkie są takie same. Początek walki normalnie walimy do Nemesis (broniami oczywiście ) i wciągamy (!), które z niej wypadają. Potem zabijamy gogusiów których przywoła. Gdy załadujemy niebieski wskaźnik, wtedy i falą impulsu ranimy ją. Ona ucieka i wzywa Air Strike'ki na nas. Podbiegamy do wieżyczki S.A.M i strzelamy w nią. Straci przy tym 1/3 HP.

I od tego momentu dostajemy checkpointa i jednocześnie buguje się zasysanie jakichkolwiek punktów. Należy wtedy ZRESTARTOWAĆ grę, i KONTYNUOWAĆ od punktu kontrolnego. Żeby bug miał smaczek, przy każdym zgonie nasza postać łapie tego buga na zasysanie punktów (tak, tylko restart niweluje problem). Na szczęście co każdy strzał z S.A.M daje checkpointa.

Mam nadzieję, że pomogłem