Pierwszy temat już za mną, więc wypadałoby się przywitać…

Tak więc witam wszystkich i każdego z osobna!!

Nazywam się Katarzyna i mieszkam w pięknym mieście jakim jest Łódź

Krótko o mnie…
Miłośniczka muzyki drum&bass (tej ciemnej strony), książek, anime, S-F, fantasy, postapo, Batmana, Obcego, Barei, angielskiego humor i oczywiście KOTÓW Choleryczka i niestety egocentryczka.

O graniu…
Jako dzieciak pogrywałam na Pegasusie, podróbce Gameboya, tej z Tetris (zwało się to chyba „brick game”, albo coś w ten deseń) i oczywiście rosyjskie jajeczka „Nu, pogodi!” – kto dorastał na początku lat 90., ten wie o czym piszę. Potem było długo, długo nic, aż do momentu, kiedy do grania namówił mnie mój małżonek. Myślę, że miał dość mojego stękania „znowu grasz?” itp., itd. i dlatego zaraził mnie swoim hobby Teraz role się odwróciły i to on czasami narzeka, przychodząc z pracy w sobotę, że znowu spędziłam całe przedpołudnie z padem w dłoniach

Co do samych gier to preferują sandboxy (które przechodzę bardzo dokładnie, nie pomijając żadnych zadań czy miejscówek) i skradanki (bo nie trzeba strzelać!). W ogóle nie „kręcą” mnie FPS’y i inne shooter’y, ale to pewnie dlatego, że nie posiadam za dużego skill’a w tej materii Może kiedyś się skuszę, bo filmiki z BF 1 naprawdę wyglądają ładnie...

Ulubiona gra… Deus Ex: HR – za cyberpunkowy klimat… i skradanie

Poza tym lubię słuchać dźwięku wpadającego trofeum


Dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie!!