Jest to bardziej gierka którą poleciłbym na PSV a nie na PS4 ale że ja grałem na dużej konsoli więc napiszę tutaj Co do samej gry to jest całkiem przyjemna i warta tych paru złotych na nią wydanych. Jest to klasyczna gra logiczna oparta na ciekawym pomyśle. Przypomina mi trochę polskie Robbo na atari (gimbaza patrzy w lewo i na awatarze widzi o czym piszę ;P ).

Co do trofeów to mamy jedno dość problematyczne. Polega na tym że całość gry musimy przejść w mniej niż 18 min. Na szczęście liczą się zwyczajnie najlepsze czasy poszczególnych leveli i możemy je poprawiać aż do skutku. Tutaj polecam niestety grę z guidem ponieważ czas jest bardzo wyśrubowany i musimy większość leveli przejść w dość niestandardowy sposób by się w nim zmieścić. Mimo guida i tak może to sprawić trochę kłopotów bo powtórzyć to co jest na filmie wcale nie jest tak prosto. Dodatkowo mamy znajdzki w formie much i biedronek które w połączeniu z wyznaczonym czasem dają nam 3 wyzwania na każdy level. Musimy je oczywiście powbijać na wszystkich poziomach. Reszta trofeów wpada praktycznie sama poza paroma które bez większych problemów wbić można na sam koniec. Całość zajmie wam raczej mniej niż 10h.