#194. Przyznam, że nie spodziewałem się , że gra będzie wysokich lotów i wcale się nie rozczarowałem :P. Oczywiście, pułapki i sposób ich pokonywania jest dość ciekawy (trzeba pomyśleć), choć w większości liczy się zręczność i ułamki sekund do pokonania rundy. 0.00000005 za późno wykonacie ruch do przodu i niemalże na 99,99999% zostaniecie przyłapani przez kamery, roboty lub inne cudawianki, które mają za zadanie utrudnić nam rozgrywką .
Co do gry, to fajna zręcznościówka, choć wyczytałem, że na ps4 jest łatwiej jak na vitę i to nie tylko ze względu na rozmiar analogów, ale zauważyłem kilka innych plansz.. no i poziom 74. Gdzie na vicie nie można przesunąć szafki, umożliwiające dojście do znajdki. Trzeba było niestety albo stety kombinować inaczej jak na filmie z jutube. Gra nie jest jakoś wielce wymagająca, choć do pokonania 75 plansz o łącznym czasie mniej jak 18 minut, może frustrować, zwłaszcza, że potrzeba nie raz setek prób na jeden poziom.

Niemniej jednak grę polecam takiemu icemanowi, który nie boi się wyzwań i zdecydowanie odradzam wrednemu, który nie podołałby na poziomie hard :P.

Ocena gry to 5/10 w grach CCC albo DDD .
Trudność platyny to mocne 3.5 głównie, przez speedrun, gdzie trzeba liczyć się z każdą sekundą :P