Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    1 50.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    1 50.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #4

    Dołączył
    Oct 2015
    Mieszka w
    Chodzież
    Posty
    347
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: Aquantus
    Niestety lub stety wersje na Vite zawsze w porównaniu do wersji z dużych konsol są jakby "okrojone"€, ale myślę, że dzięki temu maja swój urok. Powiem szczerze, że zawsze wolałem daną wersje z Vity niż z PS3 czy też PS4. A co do dodatków, DLC to dobrze, że ich tutaj nie dają.
    Z tymi panelami, co pisałeś jest tak, że, mimo że są one duże i w sumie powinno się do nich strzelać, że tak powiem na "€žoślep"€, czyli w każe miejsce to tak nie jest. Gdy podlatujesz coraz bliżej dosłownie na chwilkę pokazuje się miejsce, w które trzeba trafić, czyli jest to na samym środku panelu. Fakt, że naprawdę ciężko trafić i podchodziłem do tego może z 10 razy. Niekiedy, mimo że widać jak panel się rozlatuje potrafi tego nie zaliczyć.
    Nie tylko bramkarz, bo szturmowiec z miotaczem wchodzi bez problemu w ogień. Ten mini zestaw w ogniu to celowy zabieg tak, aby pokombinować, kto może tam wleźć i nie zginąć
    Jak pisałem z szybkim strzelcem są dwa miejsca. Chodzi o to żeby gostek rzucał granatem. Kurcze nie pamiętam rozdziału.
    Tak, że koniec końców ja bym bardzo nie porównywał wersji, z Vity i dużych konsol, bo to nie ma sensu. Dla mnie wersje na Vite i tak pozostaną lepsze mimo swej ograniczonej formy po prostu jest w tym urok.
    I tak jeszcze dodam, co by miało za sens granie w grę zrobioną jak przez kalkę na 3 konsole. Chyba było by to nudne.
    Ostatnio edytowane przez Aquantus ; 07-08-2016 o 15:07

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •