noto Platyna #75 . VR to kolejna odsłona serii MotoGP tylko ze zmienioną nazwą (taki chwyt marketingowy). Gra ma parę zmian w porównaniu do poprzedniczki. Zaczynamy przygodę ze światem MotoGP nie jako wolny strzelec, który przybył tak sobie i wygrywa tylko jesteśmy podopiecznym akademii Valentino Rossiego. Jak to Mileston się chwali jest to najbardziej kompletna gra z serii MotoGP. I tak i nie. Czemu tak bo mamy wszystkich zawodników już danych, a nie trzeba ich pobierać jako darmowe dlc. Czemu nie bo brakuje Real Events 2015, które można kupić za bodajże 16,50 (rly -,-). Co do platyny to jest trochę trudniejsza od poprzedniczek ale mniej czasochłonna niż ostatnia odsłona. Najwięcej problemów miałem z pucharkiem An apple a day... gdzie trzeba pobić czasy Rossiego. Niby nic ale na "wspomagaczach" trofeum jest nieosiągalne no i dodatkową są też gliche. Złapałem 2 przez wszystkie próby czasowe, jeden na torze Misano gdzie dodawało mi 3,5 sek do czasu na ostatnim sektorze oraz na torze Valencia gdzie duch jechał wręcz bez hamowania. Spokojnie bo wystarczy tylko reset i wszystko idzie zrobić . Reszta pucharków to grind praktycznie. Warto jeszcze wspomnieć, że trzeba wygrać 30 razy online za sprawą pucharka All of them! gdyż jest to jeden z bonusów do odblokowania.
Gra 7/10
Platyna 3/10 (dla nowicjuszy pewnie 5-6)