Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    1 7.14%
  • Trudno (7-8 pkt)

    9 64.29%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    4 28.57%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    iceman_CFC
    Guest
    #64 Chłodna i zarazem jedna z moich najlepszych platyn które mam zdobyte

    Trzy tysiące trofeów i jedna z najlepszych gier na PS3

    Według PSNProfiles zagrało 399,922 i zdobyło w nim platynę tylko 11,523 osoby, czyli małe podsumowanie - nie jest wcale tak łatwo, jak by się wydawało, i cieszę się że dołączyłem do grona tych ludzi z taką piękną platyną

    Kilka słów o grze - to jest najlepsza gra ever na PS3, jedna z najlepszych gier, w jakie mogłem zagrać. Ten klimat, muzyka i te piękne misje, z którymi miałem do czynienia, ehhhh tylko podkreślić grubą kreską. To Klasyk Na PS3, a klasykom się nie odmawia

    Po dwóch latach w końcu się udało. Czemu tak długo? Bo nie mogłem się połączyć na multi przez Wrednego - tak to on stał mi na przeszkodzie, kod błędu 999 i nie można grać. Nie mam do niego żalu, bo nawet nie wiedziałem o takich rzeczach i kiedy raz pisałem na "krzykaczu" że multi jest wyłączone bo nie mogę się połączyć, ktoś napisał że kłamię bo ono działa. Faktycznie działało i zostawiłem tą grę bo myślałem że problem leży po mojej stronie. Ale nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło. Po zobaczeniu i namowie Mastera (Dzięki Stary) w końcu postanowiłem znowu powrócić i wbić całe multi, które trzymało mnie od zdobycia platyny (zostały mi też dwa trofea w kampanii, ale to już było easy).

    Poziom Elite - nie pamiętam zbyt dobrze, bo trochę czasu minęło, ale wiem, że ten poziom niejednego gracza zjadł i niejeden do dziś nie może go przejść. To jest Hardcore jednym słowem, ze wszystkich gier z jakimi miałem styczność, ten poziom jest najtrudniejszy. Dwa etapy są ciężkie, gdzie musimy przejść przez most i ostatnia cała misja. Walka z Redec'iem też daje w kość, sporo czasu tam spędziłem, ale po przejściu go, wiem że było warto się z nim zmierzyć i powalczyć o jeden z najgorszych pucharków.

    Multi - Spędziłem tam około niecałego tygodnia, by wbić wszystkie pucharki. Czy jest trudno nawet dziś? Być w 1% najlepszych graczy, myślę że nie stanowi żadnego problemu, bo jest tylko jeden tryb grany - Ofiary Wojny - tam można sporo punktów nabić i szkoda że tylko on jest grany, bo chciałbym też pograć w inne tryby, ale niestety rzadko takowe są dostępne. Najgorsze to zdobyć wszystkie medale, sam zdobyłem około dziesięciu, bo innych raczej nie dacie rady już zrobić, bo są trudne i nasi przeciwnicy też nie są naiwni. Ale Ustawka, w której pomógł mi Master, dała nadzieję że się uda i że można to zrobić. Spędziliśmy tak trochę czasu, najgorsze że każdy z nas chciał coś zrobić i strasznie to długo trwało, a najgorsze było że nie zawsze zaliczało medale i trzeba było powtarzać któryś raz praktycznie to samo, żeby w końcu się udało. Daliśmy radę i jestem z tego dumny.

    Podziękowanie - Master/Maxsdman - Drogi przyjacielu, gdyby nie Ty, nawet bym nie wbił platyny w tym tytule, dzięki Tobie znowu była szansa i dzięki Tobie udało mi się to zrobić.
    Jednym słowem - spędziliśmy trochę tam czasu, i nie żałuję ani jednej chwili, mam nadzieję że uda Ci się wbić też platynę w tym Pięknym Tytule. Życzę Tobie z całego serca, bo szkoda jeśli po tylu mękach nie dałbyś rady tego zrobić

    Trudność platyny - 8/10
    Ocena Gry 10/10 - taka moja ocena i nie żałuję wystawić maksymalnej noty

    Pozdrawia Szczęśliwy Chłodny
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 12-09-2015 o 08:13

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •