Hm... gra była wielokrotnie patchowana, od kiedy w nią grałam. Zmieniały się wymagania, co do pucharków (vide wpis Adama), ale za moich czasów trzeba było załatwić Shang Tsunga dwa razy bez draśnięcia i wykończyć z wykorzystaniem Fatality. Także jedna runda nie wystarczała. Adam też już się nie dopisał, więc pewnie nic w tej kwestii się nie zmieniło.


A jeśli chodzi o opisane przez Marka trofeum Outstanding, to kilka słów chciałabym dodać
Przede wszystkim wygrane nie sumują się z dwóch typów. Nie można nabić sobie 5 wygranych na 1 vs.1, po czym na kolejne 5 przenieść się na Tag. 10 zwycięstw pod rząd trzeba zaliczyć w jednym i tym samym trybie. Może jest to oczywiste, ale ja o tym niestety nie wiedziałam, przez co straciłam trochę czasu.

Zanim zaczęłam na poważnie zmagania z trofeum, sprawdziłam też opisywany sposób na "ucieczkę z lobby". Przy pojedynkach 1 vs.1 jest to załatane. Jeśli wyjdziecie z gry, po tym gdy zostanie wyszukany oponent, gra zaliczy to jako porażkę. Bez problemu działa to jednak w opcji Tag. Nie trzeba wyciągać płytki z napędu - wystarczy wyjście z gry przez XMB. W statystykach nie pojawi się ani ucieczka, ani porażka.

Jeśli nie macie boost-partnera zrzucajcie sobie save na pendrive (po każdej wygranej). Jest to działający backup W razie wtopy wystarczy go wczytać i nie trzeba będzie zaczynać od zera. Obecnie sporo noobów jest na serwerach (prawdopodobnie dzięki temu, ze gra była za darmochę w Plusie) i da się zrobić puchar legalnie, więc jeśli ktoś odpuścił go sobie, to zachęcam do powrotu