Bóg się rooooooooodzi,
moc truchleeeeeeeeeje,
A Bulaj wciąż Plaaatynuuuje!

(po)Wigilijny kac zmusił mnie wraz ze świąteczną mocą do dokończenia tego tytułu. Giera jest bardzo dobra, prawie że mistrzowska. Aleeee...

monotonna bardzo. Do robienia słynnego 75% gra potrafi zanudzić, ponieważ mapa oraz cele są OGROMNE do potęgi trzeciej.
Mogłoby to być bardziej urozmaicone, bardziej charakterystyczne obiekty do rozwałki, więcej rodzajów enemy i tak dalej.

Mój czas do platyny to 58 godzin (licznik w grze), ze zgonami i loadingami to można zaokrąglić do 60 godzin+. W tym czasie bawiłem się, niczym w GTA a trofea początkowo olałem. Roz***dol totalny . Mamy ogromny arsenał broni palnej oraz terenowej (czołgi, helikoptery, łodzie itd.). Odnośnie zbieractwa to chyba nic tego tytułu nie przebije. 2500 resource items? :O (panie, a kto to wyzbiera.jpg). Na szczęście aż tylu do trofki nie trzeba. 1500 bodajże wpada ostateczne sreberko. Wszystko wpada podczas robienia słynnego 75% gry.

Inaczej nie opiszę samej rozgrywki, trofea rozbudowują super możliwości Just Cause 2. Kilka trofeów z fabuły, kilka za rozwałkę, kilka za technikę użycia linki, parę za zbieractwo...
Pokazało mi to 100% możliwych operacji. Trophy set dobrany idealnie, tak samo jak w Skyrimie, wszystko wytestujesz, wszystko poznasz.
Tak jeszcze dodam w ramach wskazówki dla przyszłych platynożerców (a na pewno znajdą się tacy, bo gra jest cacy )
Ograłem wszystkie trofea na normalu, a """Hardcore""" za drugim przejściem. Ogólnie to jest pierwszy tytuł, gdzie """Hardcore""" (celowo tyle wzięć w cytat), jest łatwiejszy niż na przykład którykolwiek CoD na NORMALU, moim zdaniem. Jedna rzecz była tylko trudna. Pokierowanie każdym typem pojazdu. Słynny MV Command który respi się rzadko podczas HEAT 4+ (tzw. poziom poszukiwania Ciebie). Ze dwie godziny się męczyłem z tym.

2010 rok, prawie 7 lat to ma, a fun daje niesamowity. Kładę osobiście pokłon JC2 za zaje**iście spędzone 60 godzin. Nie żałuję zmarnowanego czasu na platynowanie. Akcja, akcja razy akcja do kwadratu mnożona razy 10.

Gra 9/10, 3/10.