Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: DLC: Mothership Zeta - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA

    Złoto DLC: Mothership Zeta - Poradnik



    PRZEGLĄD:

    • Trudność zdobycia 100%: 1/10
    • Czas potrzebny na zaliczenie 100%: 3-4 h
    • Trofea offline: 4 (1x , 3x )
    • Minimalna liczba przejść: 1
    • Zalecana ilość przejść: 1
    • Trofea do pominięcia: 1 ( Alien Archivist - znajdźki)
    • Zabugowane trofea: NIE


    WSTĘP:

    Mothership Zeta przenosi nas do statku obcych, niekoniecznie dobrowolnie . Zostajemy porwani przez kosmitów w celach "badań" i musimy uciec z ogromnej kosmicznej maszyny razem z nowymi przyjaciółmi-więźniami, którzy też padli w szpony złych ufoli.


    MAPA PRZEJŚCIA:

    Dodatek mamy od razu po zainstalowaniu go. Dostaniemy automatycznie questa "Not of this World". Zwróć uwagę na jedno trofeum znajdźkowe, które jest do pominięcia:

    Cztery trofea, trzy fabularne nie do pominięcia i jedno znajdźkowe do pominięcia:

    Not of this World
    Among the Stars
    Alien Archivist
    (filmik ze znajdźkami w opisie, koniecznie zapoznaj się z nim)
    This Galaxy Ain't Big Enough...

    W opisie trofeum This Galaxy Ain't Big Enough... znajdziesz cały wideo guide Mothership Zety.


    PORADNIK:

    Not of This World
    Completed "Not of This World"

    Quest dostępny jest od razu po zainstalowaniu DLC. Udajemy się do miejsca zaznaczonego na mapie. Leży tam wrak spodka kosmicznego. Podchodzimy do niego i uruchomi się krótki przerywnik... i bzium! Ufole wciągają nas do swojej kosmicznej maszyny .

    Zobacz trofeum This Galaxy Ain't Big Enough...


    Among the Stars
    Completed "Among the Stars"

    Zobacz trofeum This Galaxy Ain't Big Enough...


    This Galaxy Ain't Big Enough...
    Completed "This Galaxy Ain't Big Enough..."

    Ostatnie fabularne trofeum w tym DLC. Gdybyś gdzieś utknął to zamieszczam poniżej cały wideoguide:

     




    Alien Archivist
    Collected all Alien Captive Recordings

    Do pominięcia!!!

    Zalecam od początku grać z filmikiem, który umieściłem poniżej, ponieważ niektóre Recordy są w pomieszczeniach, do których później nie będzie można już wrócić. Numery logów nie są po kolei, śledź filmik i klikaj te przyciski .

     


    HINT: Wiem ze swojego doświadczenia, że większość lokacji wygląda prawie tak samo i łatwo się zgubić w tym molochu, więc POLECAM co każdą znajdźkę robić SAVE NA OSOBNYM SLOCIE. Mamy wtedy pewność że zbierzemy wszystko, a w razie zagubienia się, wystarczy odczytać zapis.


    ================================================== ============
    MAM NADZIEJĘ ŻE POMOGŁEM CI ZDOBYĆ 100% W TYM DLC. MIŁYM UŚMIECHEM PRZYGARNĘ "THANKSA" LUB "LAJKA" ZA DOCENIENIE MOJEJ PRACY I Z GÓRY ZA NIE DZIĘKUJĘ
    ================================================== ============
    Ostatnio edytowane przez BULAJ16VAZA ; 24-05-2016 o 16:06

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •