Gra ktoś? Gierka zacna, szare komórki rozgrzewa, wersja PL ale...tylko 4 pucharki opisane "zrób to czy tamto", reszta to loteria, za samo ukończenie gry nic nie pada. "Poznaj Jurka" - wpada jak zje Cię futrzak, "Łagodzenie obyczajów" - za znalezienie Jurka/Jerrego we wszystkich lvl, "Tysiąćbójstwo" - za zginięcie w całej grze łącznie 1000 razy (tak, tak...w tej grze ginięcie to PODSTAWA!), "Pokonaj Twórców" - za ukończenie bonusowego lvl, jest tam czas 3min i 20sek, ale ja mam 4:09 i wpadło. "Brak wolnych miejsc" - to zabicie się 23 razy w 1 lvl, jest filmik na YT. "Naprawdę nic tu nie ma" - wpada jak pójdzie się do końca mapy w lewo, zamiast w prawo (nie pamiętam gdzie dokładnie). Prócz "mistrzowsko przejdź..." - reszty nie kumam i nie wiem za co wpadają. Wiem jednak...

(tak, złośliwie) - że jak za jakiś czas pojawią się poradniki, filmiki YT czy inne tip'y to znajdzie się KTOŚ - kto przejdzie i napisze, że trudność Platyny 2/10.

p. s. Tylko kilka osób na świecie wymaxowały czasy w tej grze. Super gra w świetnej cenie, przebija wiele indyków i sporo boxów. POLECAM.