Po trzech tygodniach wspaniałej zabawy z grą, platyna wbita. Skorzystałem z darmowej gry w ps plus i tak jak pisał Chłodny, takie gry w plusie to ja rozumiem. Zabawa płynąca z gry jest przeogromna. Na ekranie dzieje się sporo, jednak cały czas mamy wrażenie, że panujemy nad tym chaosem, a przy wybuchach i używaniu różnego rodzaju broni nie spadają fps nawet na chwilę, wszystko działa płynnie. Osiągnąłem maksymalny poziom postaci i zdobyłem najlepszego Dewastatora w grze, jednak misja Bolesny Upadek na Legendzie nadal sprawa mnóstwo przyjemności i chętnie gram w coopie ciągle.
Trofea nie są jakoś specjalnie trudne, a z season passem za 12 zł w promocji to już całkiem przyjemność.
Ciężkie wydawało się wbicie 30 poziomu na extremalnym poziomie, jednak wystarczy bolesny upadek na legedzie wchodzimy do grających, i tyle staramy się nie zginąć, w przypadku bliskiej śmieci szybko opuszczamy rozgrywkę a xp z misji zostaje i tak nam przydzielone, u mnie trwało to chwilę. I pamiętajmy o backupie save do chmury albo na pendrive w przypadku śmieci, można zawsze przywrócić.

Ocena gry 8/10
Trudność platyny: 4/10