Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    1 25.00%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    3 75.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #5
    Q-Naro
    Guest
    Przed chwilą zakończyłem przygodę z tą produkcją i trudność platyny ocenie na mocne 3/10 Samo przejście gry nie sprawia problemu bo na easy zrobimy to max 3,5h, i od razu po tym przejściu wskakujemy na hard bo normal wpadnie przy okazji. Poziom hard dość mocny jak dla mnie ale w 5 godzin go zrobiłem. Najbardziej jest nudzące zabijanie po 100x przeciwników z każdej broni (do tych trofków nadaję się sam początek 4 rozdziału i przy okazji zahaczyć o wszystkie trzy poziomy laserów bo wyleci nam więcej przeciwników do zestrzelenia). Do przejścia na hardzie polecam War Machine i dwa mini-guny, a do ostatniego bosa Iron Mana w zbroi Ultimate i do tego laser i jakieś rakiety. Co do przed ostatniego poziomu polecam się nie spieszyć i wykorzystać w pełni możliwości naszej maszyny do rozbicia przeciwników, najlepiej cały czas sie za nią chować i trzymać strzałkę w dół bo wtedy namierzy nam więcej przeciwników. Co do gry to słaba produkcja i ocenię ja ma max 2,5/10
    Ostatnio edytowane przez Q-Naro ; 14-08-2013 o 00:02

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •