Sama gra całkiem fajna, choć mało tras, a autka w danej klasie prowadzą się bardzo podobnie, choć mają inne przyśpieszenie. Za darmo nie wybrzydzam i jestem zadowolony. Miła odskocznia od klasycznych wyścigów.

Czytając pierwsze posty w tym temacie troszkę zniechęciły mnie do odpalenia, ale ostatnio nie miałem pomysły na coś nowego i postanowiłem jednak odpalić i sprawdzić tą trudną grę
Muszę przyznać, że gra nie jest banalna, ale trudna też nie jest, ja jej wystawię ocenę 4/10 za platynę.
Wszystko zrobiłem normalnie, choć miałem ochotę (próbowałem) zrobić ten milionowy drift sztuczką kręcenia się w kółko. Moim zdaniem ten trick został zablokowany przez najnowszą łatkę (co jakiś czas przerywa dodawanie punktów choć drift jest ciągły).
Jedyna moja podpowiedź to nie ulepszać sterowania (wpływa ona na przyczepność) - łatwiej się driftuje.
Przeskakiwanie na trasie nie jest żadnym oszustwem, tylko pomysłem na odkrycie sekretnych dróg.
Online zrobiłem sam, choć praktycznie od tego zacząłem i musiałem przejechać jakieś 40 wyścigów, aby wygrać te 20, pewnie teraz było by łatwiej.
Jeden trofik mnie lekko zdenerwował, a mianowicie INCOMING!. Przechodząc grę nie wiedziałem, że taki trofik istnieje, więc nawet nie próbowałem zniszczyć rakiety naprowadzającej używając EMP. Po skończeniu próbowałem ponad godzinę i nic, pech to pech. Z pomocą przyszedł iceman_CFC, wielkie dzięki
Jak już pisałem wcześniej, ani trudno, ani łatwo. Kilka eventów trzeba powtarzać kilka razy (10 nigdy mi się nie zdarzyło).

Dwa filmiki sobie nagrałem, może komuś coś podpowiedzą

 

Ps. Jak już pisałem nie mam ulepszonego sterowania i trzeba pamiętać o ciągłym drifcie jak się skończy czas.



 

Ps. Zapas 5 sekund, a popełniłem masę błędów.