Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Opinia na temat TV Telewizor MANTA LED3905

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #12
    Awatar Kraszu
    Dołączył
    Feb 2016
    Posty
    113
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: Kraszuuu
    Myślę, że stereotypy działają na was Panowie za bardzo. Słyszysz MANTA i od razu krzyczysz, że syf.

    Skoro zrelaxowany pisze, że przerzucił się z Soniacza na Mante i jest dobrze to coś to znaczy. Przynajmniej dla mnie. Telewizor jest nowy, full hd, czyli rozdziałka pod standard zwykłego PS4 się zgadza, cale się zgadzają. Kwestia dźwięku we współczesnych telewizorach to porażka niezależnie od producenta - w kineskopach było miejsce na upchanie przyzwoitych głośników. W tym co się produkuje obecnie nie ma takiej opcji. Dźwięk trzeba podbijać zewnętrznymi urządzeniami typu soundbar. A do grania - tylko przyzwoite słuchawki nauszne, które robią robotę. Przez lata grałem na głośnikach z telewizora. Po przesiadce na PS4 od razu zainwestowałem w słuchawki i nie wyobrażam sobie powrotu do głośników.

    Manta to polska firma, która jest coraz bardziej dostrzegalna. Ja jestem w sumie pozytywnie nastawiony do tej marki. Pod PS4 kupiłem sobie SHARPa 40'. Gram na tym, ale telewizor to w dużej mierze porażka. A marka przecież japońska, zasłużona, z bogatą historią. Doczytajcie sobie zresztą o SHARPie w sieci. Mój telewizor został wyprodukowany w Polsce i z naszymi inżynierami ma wiele do czynienia. Z japońską technologią już niezbyt wiele...

    Jakość niby musi kosztować, ale że to syf i bieda to się do końca nie zgodzę. Telewizor to obraz - wystarczy, że zamontują dobrą matrycę, a zaoszczędzą na wszystkim innym (jakość materiałów) i klient będzie zadowolony. To nie jest sprzęt, którym się rzuca po ścianach.

    PS3 Slim to solidniejsza konstrukcja i jakość wykonania w porównaniu do PS3 Super Slim - ja nie miałbym jednak oporów z zakupem SS. Kiedyś znajomy serwisant konsol tłumaczył mi "Stary, SS to gówno - tam śruby wkręcasz bezpośrednio w plastik obudowy" czy coś takiego. Myślę sobie "A co mnie to k... obchodzi"? Konsola stoi sobie grzecznie pod telewizorem i tak będzie sobie stała przez kilka lat. Kilku znajomych chwaliło SS i nikt nie narzekał. U mojej dziewczyny w pokoju wisi mała Manta i co niedzielę oglądamy sobie na tym "Rolnik szuka żony". Co za emocje! I jestem bardzo zadowolony. Nie potrzebuję do tego Samsunga 4K HDR.
    Ostatnio edytowane przez Kraszu ; 16-11-2017 o 08:57

  2. Thanks Brak, zrelaxowany85 thanked for this post
    Likes kasiaPi liked this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •