Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    5 100.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #4
    luq81
    Guest
    I ja też miałem okazję zagrać w przygody Adama. I bardzo cieszę się z tej możliwości.
    Gra to mieszanka przygód Indiana Jones, Tomb Raider i Uncharted. Graficznie przypomina pierwsze przygody Lary Croft na szaraku. Postacie prawie nie otwierają ust podczas dialogu, archaiczne sterowanie szczególnie przy wspinaczce często szwankuje (problemy ze skakaniem, itp) ale jeżeli nie będziemy się za bardzo tym przejmować dostaniemy fajną gierkę z ciekawymi zagadkami oraz fajną przygodę z szukaniem skarbu.

    Cytat Zamieszczone przez iceman_CFC Zobacz posta
    Hmmm brakowało tu mi czegoś jeszcze, tylko nie za bardzo wiem co by można w takich grach jeszcze dać.
    Można było by ją sztucznie wydłużyć dodając kilka znajdek w formie papirusów dodających informacji do historii. Lub może jakieś dwie sekcje z strzelaniem. Bo umówmy się ostatni rozdział i walka z Bossem trochę jest lipna.

    Tak więc, polecam zagrać nawet dla samych zagadek, żeby ruszyć szare komórki (oczywiście bez YT) a platyna jest miłym dodatkiem

    Gra: 5/10
    Platyna: 2/10

    Pzdr
    lq
    Ostatnio edytowane przez luq81 ; 04-05-2017 o 12:20

  2. Thanks Brak, Aquantus, kasiaPi thanked for this post
    Likes Pinkotka, Pawel91 liked this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •