Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Dying Light - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    Awatar mr.suchy
    Dołączył
    Dec 2014
    Mieszka w
    Gliwice
    Posty
    56
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: MrSuchyPL
    Nie wpadł mi pucharek "Nieproszony gość" mimo że dwa razy odwiedziłem wszystkie 9 miejsce (łącznie z DLC). Ktoś miał podobny problem ? Pisać do supportu ?

    ---
    Odpowiedź działu wsparcia

    Niestety nie mamy bezpośredniego dostępu do profili graczy PSNi nie jesteśmy w stanie wejść do danego profilu, by zmienić jego wartości, dodać pliki, przywrócić zapis itp.

    Prosimy wylogować się ze swojego konta PSN i zalogować ponownie. W menu gry, prosimy przejść do opcji DODATKI, a następnie wybrać STATYSTYKI OSOBISTE. Prosimy przejrzeć zadania związane z trofeami i upewnić się, iż zostały rozpoznane przez grę jako ukończone. Jeżeli jakieś trofeum widnieje jako nieukończone, prosimy o stworzenie nowego pliku z zapisem gry i wykonanie aktywności związanych z danym brakującym trofeum. Aby nie grać od początku fabuły, można rozpocząć kampanię od dowolnego momentu poprzez zaawansowane opcje (opcja dostępna na dole okna z zapisanymi stanami gry).

    Jeśli powyższe wskazówki nie rozwiążą problemu, prosimy o ich wykonanie w tzw. Nowej Grze Plus.

    Jeśli problem dalej pozostanie nierozwiązany, należy spróbować odinstalować grę i zainstalować ją ponownie, blokując przy tym aktualizację następującą po procesie instalacyjnym głównej gry (Ustawienia -> System ->Automatyczne pobieranie). Następnie, prosimy rozpocząć nową kampanię i wykonać zadanie związane z danym trofeum.

    --edycja

    Platyna wpadła. Nie zauważyłem jednej strefy po lewej w slamsach....
    Ostatnio edytowane przez mr.suchy ; 09-02-2017 o 21:48 Powód: Odpowiedź działu wsparcia

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •