Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Helllo

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    14
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: pablo86poland

    Helllo

    Witam wszystkich członków forum..
    Na imię mam Paweł, mam 30 lat a mieszkam w Łodzi, tzn. w mieście Łodzi
    Czy jestem graczem starej daty? Nie do końca wiem co oznacza to określenie, jeśli oznacza rozpoczęcie swojej
    przygody od gier na atari,amigę,pegasusa a potem psx, ps one, ps2 a kończąc na ps3 (ps4 nie posiadam-NARAZIE ) to zdecydowanie jestem. PSX poznałem u kuzyna na wakacjach - odrazu wpadliśmy sobię w oko, kuzyn pograł ze mną w Tekkena 3 a wieczorem odpalił Silent Hill... To było coś... Niestety ja do momentu uzbierania kasy na ps one musiałem zadowolić się mario na pegasusie po powrocie do domu, wkońcu uzbierałem kasę i razem z kumplem pobiegłem do sklepu aby przez najbliższe miesiące upajać się każdym tytułem jaki miałem pod ręką. PS2 zakupiłem już w gimnazjum (jestem pierwszym rocznikiem tej "cudownej" reformy...), w Media Markt w Łodzi, oj działo się wtedy działo, 23.50 ja ze swoją paką czekamy już 3-4h , zaraz mają otworzyć sklep, wszystko przecenine o 50-75%, ludzie napierają, stoimy twardo, w głowie tylko jedna myśl złapać ps2 i biegiem do kasy... Otworzyli drzwi... Ruszamy...
    Przedemną starsza babcia, potkneła się ale ja ją szybko przeskoczyłem:P, usłyszałem jej słowa: tylko nie po głowie!!!
    Ja dotarłem jako jeden z pierwszych, biegnąć po ruchomych schodach i czując za sobą oddech innych napalonych graczy oraz ojców chcących zrobić synusiowi super prezent na święta... Wpadam a tam... 4!!! tak tylko 4 konsole ps2 w zabójczej jak na tamte czasy cenie(chyba 499zł ale nie jestem pewien), ale udało się 3 złapałem ja wraz z jakimś panem-czyimś tatą? Ale od czego są kumple)) nasza przewaga liczebna go zniechęciła... I tak oto zostałem szczęśliwym posiadaczem ps2... Czy było warto? BYŁO... Skutki wyprzedaży? Parę osób rannych, parę poturbowanych, straty sklepu a tysiącach zł., kilka artykułów w prasie no i zrezygnowanie z nocnych wyprzedaży...
    Szkoda... Miałem ochotę na drugiego pada...
    PS3 posiadam od roku (03.2015), prezent od żony na urodziny, ojjj gdyby ona wiedział czym to się skończy...
    PS4 zamierzam zakupić ale uważam iż mam jeszcze na tyle duże "zaległości" w grach na ps3 że nie ma co się spieszyć z zakupem a ostatnio nawet wyczytałem że "podobno" Sony szykuje się do wypuszczenia nowej ps4 tzn. z lepszą kartą graficzną oraz lepszą możliwością obsługi gier w 4k, artykuł nosił nazwę PS4.5.
    Co do gier to uwielbiammmm strategie (w czasach gdy nie posiadałem ps2 i ps3 namiętnie w nie grywałem),
    uwielbiam Hearts of Iron oraz Bitwa o Śródziemie 1,2 i Król Nazguli.
    Na konsolach sandboxy, bijatyki i przygodówki oraz platformówki...
    Czego nie trawię???
    Trofeów internetowych...
    Szczególnie takich gdzie mało zależy od gracza a dużo od farta bądż od innych...

    Poza grami uwielbiam piłkę nożną, czasem sam gram oraz namiętnie wraz z żoną oglądamy dobre filmy w sobotnie wieczory przy piwku lub winie.

    Chciałbym w tym miejscu Pozdrowić Wrednego, za jego namową przełamałem się i zarejstrowałem...

    ŻYCIE TO GRA...
    KAŻDY W NIĄ GRA..
    Ostatnio edytowane przez pablo86poland ; 24-03-2016 o 22:19

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •