Spieszę wyjaśnić o co kaman...
Grę przeszedłem na singlun w zdecydowanej większości wybierając tryb offline, w miedzyczasie wbiłem ten trofek za zagranie we wszystkie 3 tryby sieciowe...
no i jak na platynożercę przystało, zapragnąłem wbić pozostałe 2 pucharki... umówiłem się ze znajomym na sesję i... dupa... zawsze ten sam błąd " nie udało się dołaczyc... " dodam tylko, że znajomy chwile potem z innym wbił od razu do sesji... ja mam nawet problem dołączyć do przygodnych ludzi, zawsze ten sam komunikat... dodam tylko, że próbowałem następnego dnia z kimś inny i ten sam problem :-(
Może to coś wniesie do mojego wywodu, nie mogę nawet połączyć sie z UPlay... zawsze komunikat, żeby spróbować póżniej.. w Assassynach czy z menu komputera z ich sklepem łączę sie bez problemu...
Grę mam używaną, a wszystkie możliwe środki wykorzystałem, resetując router, grając na kablu, odinstalowujac grę i pisząc do Ubi(jeszcze nie odpisali
Może ktoś miał podobny problem albo ma wersje (czyżby cos nie tak z moją płytką) do udostępnienia na 5 minut??