O grze nie napiszę NIC, bo nie warto

A platyna niestety jest wnerwiająca i troszkę wymagająca. Ode mnie całe 4/10
Przejście 18-stu misji w singlu jest zadaniem dość łatwym, ale finalny boss już takowy nie jest. Po kilku początkowych próbach i obejrzeniu kilku filmików obrałem całkowicie inną, własną taktykę. Polega ona na dość szybkim dojściu do bossa (ani razu nie strzelił do mnie z wyrzutni). Uzbrojenie to wyrzutnik i apteczka, więc trzeba troszkę monet nazbierać aby do niego dojść, ale nie bawiłem się z rozwalaniem wszystkich małych obcych. Kilkadziesiąt prób i było po nim (przynajmniej kilkanaście na obmyślenie strategii i wybranie czegoś dla siebie).
Kolejnym skomplikowanym trofikiem jest Devastation, czyli zabicie 5 graczy w bardzo krótkim odstępie czasowym. Po wielu bezskutecznych próbach połączenia się ze znajomym, urodził mi się w głowie plan jak można to wykonać samemu. Otóż drugim padem aktywowałem 3 inne profile (paten z ROCKETx3, mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć) i utworzyłem deadtmatch do 10 wygranych (można też coś innego załączyć). 3 dodatkowe profile osłabiłem, aby energię mieli na "strzała", ustawiłem ich koło siebie, nazbierałem odpowiednią ilość monet aby mieć wyrzutnię i dodałem boty (wtedy łącznie jest wszystkich 6-ciu). Musiałem troszkę się pobawić z botami, aby je osłabić i potem ciach boty i 3 profile = DYNG. Zajęło mi to raptem 3 próby.
Ostatnim trofkiem, z którym miałem problemy to Host Hero - trzeba hostawać 20 gier online i to muszą być "żywi" przeciwnicy (może być 20 razy ten sam). Generalnie mało w to gra, a jak ktoś gra to raczej chce być hostem Także wczoraj myślę, że całkowicie przypadkowo nabiłem z 5 podczas nabijania lvl, a dziś przez jakieś 3 godziny nabiłem resztę. Nic tylko siedzieć i czekać, aż ktoś przyjdzie. Wydaje mi się, że łatwiej (chętniej dołączają) jest jak się gra w dwie osoby (na dwa pady), ale pewności nie mam.

A poza tym trzeba wbić minimum 29 lvl, do jego nabijania polecam granie na dwa pady, a tryb raczej bez znaczenia. Jest sporo trofików za konkretne zabicia broniami, które odblokowują się wraz z levelem.
Podsumowując wszystko prócz Host Hero i Good Samaritan (hostowanie jeden gry) można wbić samemu, z tym że trzeba mieć 3 dodatkowe profile na konsoli

Miłego grania