#12
No nareszcie wręcz mogę powiedzieć. Spędziłem z tą grą ponad 100 godzin póki co i dopiero teraz wbiłem platynę. Trwało to sporo czas, miałem sporo przerw od gry. Jednak uważam, że to świetna gra i szkoda, że tendencja graczy jest spadkowa, choć pograć w ekipie randomowej na pewno się da. Wykonałem sporo misji dziennych i tygodniowych i świetnie się przy tym bawiłem, mimo że gra jest dość powtarzalna. Gra stworzona do kooperacji i próby grania samemu zabijają tę grę. W momencie osiągnięcia 30 poziomu najwyższej klasy postaci samemu zwyczajnie jest ciężko, zwłaszcza w strefie mroku, gra w czterech sprawia sporo frajdy.

Platyna to sporo samograjek, wpadają z kampanią, a znajdźki są banalne, gdyż zwyczajnie wyświetlają się na mapie, a ustawienie na ową GPS strzałka kieruje nas prosto do celu. Problem mogą stworzyć osiągnięcia ze strefy mroku, tutaj ciężko bez ustawki, albo bez ekipy.
Większość graczy uważa, że trofik Właśnie trafiłeś na listę..., w którym musimy zabić 10 słynnych przeciwników w Strefie Mroku powinno robić się samemu, uważam za bzdurę i głupotę, na maksymalnym poziomie kiedy wszyscy wrogowie mają 34 lvl jest to strasznie trudne i czasochłonne, najlepszym sposobem jest granie w ekipie, jeśli są to randomy to wyczekujemy do chwili aż "boss" ma niski poziom życia i wtedy pełnym magazynkiem go atakujemy i zaliczy nam

Kolej na DLC choć tutaj bez ekipy ciężko. Mam nadzieję, że się uda!

Ocena gry: 8/10
Trudność platyny: 5/10