Temat znany niemalże każdemu, nieoficjalnie jako gracz Black Ops 2 potwierdzam, że multiplayer został zniszczony na Amen w tej części i na tą chwilę platyna może być nieosiągalna. Poprzednio to spotkało Modern Warfare, MW2 i MW3, czy to wydaje się dziwne że BO2 też to spotkało?

Po krótce, wczoraj wrzuciłem kolejny film z haxami ale to nic... od ponad miesiąca występuje ta sytuacja. Jakiś ludzki śmieć (czytaj hacker), stworzył skrypt, który pozwala na wszystko, na dodatek jest te ścierwo ogromnie rozpowszechnione i łatwo dostępne (Antifed + masa trojanów gratis). W dodatku każdy kto gra na takich serwerach będzie otrzymywał przez nieokreślony okres czasu spam zaproszeń do gry (spamboty). Ja otrzymuję je do teraz i nie wiem co z tym zrobić (wszystkie po francusku). Reportuję każdego bota z rzędu do Sony, niby się uspokoiło, ale te wiadomości przychodzą nawet jak nie gram w Black Opsa :-<. Po krótce BARDZO ODRADZAM uruchamiania multiplayera w tej grze.

 
(mają czelność wrzucać to w neta).

Kto oglądał moje filmiki ten wie, nie ma opcji grania bez zgonu. Tak też jest na 95% gier na serwerach Black Opsa (moja osobista ocena), także na chwilę obecną (chyba że Treyarch zrobi z tym porządek chociaż solidnie w to wątpię) trofea za level w BO2 są praktycznie nie do osiągnięcia.

Grę bardzo lubię i jest mi strasznie źle z powodu niemożności normalnego zagrania, z tego powstał ten post. Zapraszam do dyskusji i proszę o poradę co zrobić ze Spambotami.