Patryk, w BO2 gra naprawdę dużo ludzi, ich liczba zapewne zmaleje po tym co się teraz tam dzieje. Ci mniej profesjonalni gracze którzy nie oglądają swojego killcama grają do dziś w przekonaniu "ale jestem słaby, takie preski mnie jadą", a tak naprawdę ginie taki osobnik przez zeskanowanie 5 ścian na Nuketown ze snajperki , albo umierają z "shotguna strzelającego granatami" i wbijają dalej level myśląc, że to jakiś dodatek do broni na wysoki lvl i też chcą go mieć . Haxy są na tyle bezczelne, że nawet nie ukrywają tych komend (zapraszam do obejrzenia moich filmów)

BO3 też to czeka, i Advanced Warfare i tak dalej. Teraz chyba haxy wzięły się za Ghosta, bo z dnia na dzień na Aledrogo niesamowicie staniał i chodzi po 19zł nówka w folii.

Czas przerzucić się na Battlefielda 3 z powrotem. Jeszcze rok temu serwery były ostro pilnowane, może raz widziałem latający czołg ale nic poza tym. I banują lub zerują konta bez żadnego ale (Master potwierdzi ;D).

Także jakby to powiedział pewien pan z ING, morał jest z tego krotki i niektórym znany: jak Cody były haxowane, to będą haxowane dalej (moim zdaniem celowo pod marketing Treyarch ma wylewkę).