Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    4 57.14%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    3 42.86%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #10
    iceman_CFC
    Guest
    #134 Chłodna Platyna

    Łysy znowu obalony, i żem zadowolony
    Wiedziałem jak to odpalałem, z czym tutaj będę miał do czynienia, i wcale się nie wstydzę że w to zagrałem.
    Wymiennie wam moje zalety tej gry. Pierwsza to taka że jestem mega fanem agenta #47. Mam na PS3 ugrane platyny i jakbym nie mógł zagrać w coś, co mi się strasznie podobało?
    Druga zaleta jest taka że na prawda ta gra jest dobrze pomyślana, i jeśliby nie wujaszek YT to nikt tutaj calaka nawet by nie ugrał. Szanujcie coś co według mnie jest dobre, bo na prawdę mi się to strasznie podobało i polecam wam od serca w to zagrać. A platyna? Każdy wie jak tu zdobyć i trofeów tu raczej nie trzeba wymieniać.
    Aaaa jak już każdy wspomniał- jak nadusicie to macie pechozola strasznego, i lecicie od nowa XD. Więc radzę paluszek sobie nawet tam nie trzymać, bo jeśli z głupoty naciśniecie czeka was kara.
    A jak? patrz poradnik to zrozumiesz
    Dalej pisanie nie ma sensu bo każdy wymienił to i owo, a ja wam powiem tak. Chcesz zagrać to zagrasz, jeśli nie to twój wybór.

    Ocena gry -5/10
    Trudność-2/10 z YT, bez nie wiem jaka ocena ale na pewno wysoka. Dwa Panowie Dwa. Bo to się samo nie przechodzi

    PS. Z podziękowanie dla evila

    Pozdrawia Chłodny
    Beng!!
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 06-12-2016 o 21:29 Powód: Dodanie zdania

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •