Cześć Wszystkim,
czasami w życiu przychodzi taka chwila że trzeba się pozbyć zbędnych rzeczy z życia... Inni sprzedają żony za stado owiec, inni po ślubie sprzedają używane "sprzęty rozkoszy" na allegro. Łysi sprzedają grzebienie, byli prezydenci swoich sąsiadów, a ci na odwyku narkotykowym nieużywany towar... a nie... to są dilerzy... Ale o czym to ja miałem? Aha!
Ja postanowiłem sprzedać swoją konsolę od M$ o nazwie Jeden, ale nie będąca w ogóle pierwszą... Wraz z kilkoma grami na nią.
Z uwagi że potrzebuję nowego PC-ta, a w tym roku na Xbox One nie wychodzi żaden ekskluzywny tytuł na tę platformę postanowiłem że sprzedam ten sprzęt. Z uwagi że gry na Xbox One będą też pojawiać się na komputery, to nie widzę sensu trzymania dłużej tego urządzenia.

Tak więc sprzęt który posiadam to:

- Konsola M$ Xbox One z dyskiem 500GB (kupiona w 2014 roku gdzieś na przełomie I-II kwartał)
- Pełne okablowanie, okartonowanie i oksiążkowanie
- Kontroler Xbox One (w bardzo dobrym stanie - żadnych rys, czy zadrapań, posiada lekkie wytarcia z uwagi na eksploatację, ale działa w 100%)
- Akumulator do kontrolera wraz z oryginalnym kablem (tak, tego nie ma w oryginalnym zestawie, trzeba to dokupić osobno - pad może działać na zwykłych bateriach)
Cały powyższy zestaw wyceniałby na 900 złotych - dla forumowiczów dorzucę jeszcze jedną grę z dołu

Co się tyczy gier, to poniżej zamieszczam listę do aukcji gdzie wszystkie gry opisuję:

http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=4312311
gry z X360 będą działać też, za sprawą wstecznej kompatybilności