#159 Chłodna Platyna

Platynę zdobyłem kilka dni temu, ale nie chciało mi się jakoś opisywać XD
O grze słyszałem tyle, że jest mega dobra, więc postanowiłem spróbować swoich sił i zagrać w to cudo.
Wiele osób mówiło mi, że gra bardzo fajnie jest zrobiona. Oczywiście zgadzam się w 100%, bo jak można byłoby inaczej powiedzieć. Muzyka, grafika jest po prostu wspaniała, a historia jeszcze lepsza.
Więc jeśli nie grałeś to żałuj bo masz czego.
Tak więc wyruszaj w świat z naszym bohaterem i przekonaj się, że gra jak i historia tutaj zawarta jest niesamowita
Wiele osób mówiło, że przejście każdego levelu bez zginięcia nie jest jakoś tam wybitnie trudne. Potwierdzam tę wersję i naprawdę zginąć w tej grze to można ze swojej głupoty. Są może na mapkach bardzo głupie momenty, ale po kilku próbach na pewno dacie radę. Przyznam się, że miałem problemy tylko na 7 mapce.
Nie żebym się męczył nie wiadomo ile, tylko po prostu ginąłem bo np. nie przytrzymałem dokładnego guzika czy źle skoczyłem.
Ten pucharek na pewno będzie trzymał was od platyny, ale wierzę że dacie radę to zrobić. Jeśli lubicie takie gry to ta jest dla was
Reszty pucharków tutaj nie będę wymieniał, bo wpadną wam bez problemu i pisanie dalej nie ma sensu.

Trudność Platyny 3.5/10
Ocena Gry 8/10

Pozdro od Niebieskiego