Nie wiem czy na forum jest już taki wątek a nie każdy może wie, nie każdy może sprawdzić archiwum SB ale ostatnio coś dużo tych przeróżnych bet w różnych grach, wydawcy sprawdzają czy serwery wytrzymają, robią jakieś ostatnie balanse postaci w MP, może ktoś znajdzie jakiegoś buga to dostanie avatar za 2 euro no bo jak to grę, za darmo?

Za darmo to możemy sobie pograć, czasem kilka godzin, czasem 1 dzień a jak pisałem wyżej - nie każdy zawsze siedzi na SB i kogoś może ominąć darmowa gra Ja osobiście z tych bet nie korzystam, ale może wrzucajmy tutaj info jaka beta teraz trwa, jak się dostać i ewentualnie do kiedy.


Zacznę przykładem, właśnie zaczęła się beta Hitmana, żeby się dostać to składamy preorder gry (z którego oczywiście rezygnujemy po zakończeniu bety, proszę o tym pamiętać bo żeby złożyć preorder to karta musi być podpięta do konta PSN i jak ktoś sobie zapomni to kasa zejdzie z konta i kupisz tą pociętą grę , z tego co widziałem to beta trwa do poniedziałku 15/02 do godziny 11. Więc dwa dni na sprawdzenie czy jest warto się brać za nowego Agenta 47.