Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    3 100.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #4

    Dołączył
    Oct 2015
    Mieszka w
    Chodzież
    Posty
    347
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: Aquantus
    Gdy gra wchodziła na PS1 nie wiedziałem, co to jest bo była to można powiedzieć pierwsza gra z tzw. jrp-gów. W grze zakochałem się od razu i nie mogłem się od niej oderwać. Pamiętam pierwsze przejście z wymasowaniem wszystkiego zajęło mi coś ponad 120 godzin.
    Grę przeszedłem na PS1 trzykrotnie.
    Teraz dostałem ja na PS4. Powiem szczerze, że już nie było aż takich emocji, jakie były, gdy grałem na PS1. Mimo to postanowiłem sobie przypomnieć i odkurzyć ten tytuł.
    Z początku patrząc na grafikę myślałem kurcze te kwadratowe postacie i nawet przerywniki filmowe, jakie one są naprawdę stare i "€žbrzydkie"€ w porównaniu do dzisiejszych produkcji a przecież kiedyś to był szok. Ale czym dalej grałem to coraz mniej kuło mnie to w oczy i z powrotem pochłaniała mnie przygoda. Całkowite przejście zajęło mi troszkę ponad 50 godzin. Nie śpieszyłem się zbytnio, mimo że mamy do dyspozycji "€žgod mode"€ i przyśpieszenie rozgrywki "€žx3"€.
    Nie powiem żebym nie korzystał z „god mode” bo bym skłamał, ale było to w przypadku Airis i wbiciu jej 4 limitu. Po prostu nie chciało mi się z tym babrać i wolałem to zrobić jak najszybciej. Później też to wykorzystałem, gdy masterowałem materie a zwłaszcza Summon Materii Knights of the Round, którą zdobywamy prawie, że pod koniec gry a jest ona potrzebna do zdobycia praktycznie dwóch trofików, czyli dostajemy trofik za jej zdobycie i za połączenie jej z reszta Summon Materii w Master Summon Materia.
    W grze obawiałem się jednego trofika a mianowicie za randkę z Barretem. Naprawdę trzeba uważać, aby wszystkiego nie pominąć i w każdej ważnej decyzji wybierać właśnie Barreta do drużyny, co będzie sprawiało, że będzie on nas coraz bardziej "lubił"€ i w konsekwencji pójdzie z nami na "žrandkę"€ w Golden Soucer
    Małe problemy miałem też z trofikiem za jazdę na motorze i wbicie tych 10050pkt. Po kilkunastu próbach jednakże się udało.
    Co do trudności platynki to bez "€žgod mode" i "€žx3"€ spokojnie można dać 5 za walki z Weaponami, które są naprawdę wymagające. Z powyższymi "€žusprawnieniami gry"€, 3 bo praktycznie nie ma szans na to by wszystkiego nie zrobić i jedynym problemem o ile można tak powiedzieć będzie czas, jaki poświęcimy grze.
    Ostatnio edytowane przez Aquantus ; 02-08-2016 o 13:10

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •