Witam
Assassyna przeszedłem już dawno ale to zbugowane trofeum caly czas mnie meczy i przez nie nie moge zdobyc platyny ;-/
Pisałem juz do ubi ale za wiele nie pomogli:



"Problem z trofeum jest już znany i deweloperzy pracują nad naprawą błędu.

Niestety, nie jest możliwe czy i kiedy komunikacja pomiędzy grą oraz serwisem PSN zostanie usprawniona w tym zakresie i zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że odblokowanie tego trofeum będzie możliwe dopiero przy zaczęciu nowego zapisu w przyszłości.

Bardzo proszę o regularne odwiedzanie oficjalnego forum pod adresem http://forums.ubi.com, gdzie są prowadzone dyskusje odnośnie problemów z Trofeum i deweloperzy będą informować o nadchodzących zmianach.

W razie innych pytań, nieprawidłowości, również zapraszam do ponownego kontaktu."

Potem na pytanie dlaczego nie moge gry zaczac od nowa na innym savie dodał tylko to:

"Zapisy gry są plikami konsoli, własnością firmy Sony na dysku twardym, w związku z czym zarządzanie nimi z poziomu samej gry jest dla tego tytułu ograniczone.

W dalszym ciągu może Pan natomiast wykonać kopię zapasową postępu z dysku konsoli (przykładowo na pamięć USB) i po usunięciu zapisu z konsoli rozpocząć nową rozgrywkę a w przyszłości powrócić do tego zachowanego na USB. W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat zarządzania plikami konsoli PlayStation 4 zachęcam do zapoznania się z sekcją wsparcia technicznego dla tego produktu na stronie Sony.

W razie dalszych pytań również zapraszam."

próbowałem ich zwalić ponad 100 razy, potem zrobiłem ten myk z usunięciem save i rozpoczęciem gry od nowa i dalej nic ;-/
Moze macie jakies pomysły??