Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    2 100.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    iceman_CFC
    Guest
    #155 Chłodna Platyna

    Minęło sporo czasu od ostatniej mojej przygody z Residentem. Ale mówiłem że przyjdzie taki czas, że w końcu zagram w następną część. Mowa o RE 0, którą oceniam na fajną przygodę i na fajnym znowu klimacie, który zawsze w takich grach jest.
    Zestaw trofeów nie jest jakoś wymagający/trudny, choć jak spojrzysz i porównasz to z RE HD, zobaczysz że wiele trofeów jest nieco innych. Tutaj co może cieszyć to, że do wbicia platyny nie potrzebujemy 6/7 przejść (kampania). Doszedł tutaj nowy tryb, a zwie się Leech Hunter i powiem wam, że chyba ten tryb zapamiętam na długo
    Jesteśmy w domu i mamy za zadanie pokonać wszystkich przeciwników, a jeszcze żeby było lepiej, musimy na głowę zabrać po 50 diamentów. Jeśli wybierzecie złą trasę i będziecie marnować ammo, nie macie szans na ukończenie tego trybu. Nie jest to trudny tryb, ale też nie trwa krótko. Tutaj nie ma save, więc jeden wasz błąd i gracie od nowa cały tryb. Nie trwa to godziny czy dwie, bo około trzech godzin, więc patrzcie gdzie idziecie i do kogo strzelacie.
    Mnie ten tryb zajął aż 5 dni - sporo moich błędów, jak i strzelanie nie do tego co trzeba było z danego pistoletu.
    Jeśli ten tryb przejdziecie na rangę A w kampanii jak i Wesker Mode, macie wszystkie gnaty infinite.
    To co podniesiecie jest z nieskończonością i przejście gry w mniej niż i 3,5 godziny nie sprawi wam problemu (minimum poziom normalny).
    Mój czas to 2h i 20 minut, choć znowu moje błędy Połączyłem to też z przejściem gry bez save, co uważam za dobrą opcję.
    Z całej gry najtrudniejszym pucharkiem jest przejście gry na poziomie hard. Hard nauczy was oszczędzania wszystkiego, nauczy was grania z głową i nauczy was, że lepiej w danym momencie czasem iść samemu, niż z naszym partnerem. Oj Rebecco ty moja dziewczyno
    Chyba minusem w całej grze jest to, że nie macie skrzyń do składowania wszystkich zebranych rzeczy. Nie raz będziecie kombinować co wziąć, a czego nie. Nie raz będziecie się wracać po dany przedmiot, bo zobaczycie że będzie jeszcze wam potrzebny.
    Ważne!! Jest pucharek za zebranie i przeczytanie 29 notatek. Jeśli nie zbierzecie wszystkiego w pociągu, tam już nie wrócicie i niestety grę będziecie musieli zaczynać od nowa

    Mój opis przejścia na szybko:
    Kampania Na Normalnym poziomie - For Fun
    Tryb Leech Mode - przejście go dwa razy
    Kampania + Speed Run + bez save
    Wesker Mode - bez używania środków leczniczych
    Kampania na poziomie Hard

    To była moja droga do platyny. Polecam ją, bo nie będziecie musieli przechodzić tego XXX razy
    Resztę trofeów wymienił już Sebek więc pisanie nie ma sensu. Jeśli będziecie zwracać uwagę na to, co jest do pominięcia i wbijecie, to nie powinno być problemów z resztą.

    Tak wygląda moja ocena:
    Trudność Platyny - 6/10
    Ocena Gry - 8/10

    Moje podziękowanie dla Sebka za rady jakie mi podpowiadał. Dał fajne filmiki jak przejść tryb Leech Hunter i jakie przejścia robić w danym trybie. Dzięki jeszcze raz !!!
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 13-03-2017 o 11:12

  2. Thanks kasiaPi, Brak, Kraszu, Sebek1982, adamlubin, Mapi, ZbyNioMir thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •