Tak jest i to, #34

Gra jest po prostu świetna. Bardzo dobry oddany klimat Star Warsów. Co prawda, wielkim fanem tej serii nie jestem, aczkolwiek lubię ją i fajnie mi się ją ogląda. Niestety póki co wszystkich części nie pooglądałem. Ale do rzeczy, skupiamy się tutaj na grze .
Cudna, jak wspomniałem klimat bardzo dobry, a gra sama w sobie arcydzieło co do realiów EA. Gra oparta w głównej mierze na multi. Jest to ciekawe rozwiązanie, jednakże miałem nadzieje, że będę miał okazję rozegrać jakąś kampanie. Niestety w tej kwestii się myliłem. Jednak nie zabiera to, żadnego uroku grze. Dużo strzelaniny, wszędzie pociski laserowo i ten charakterystyczny dźwięk "ciu ciu ciu" . Słysząc to, morda sama się cieszyła . Bardzo fajny rozbudowany system zdobywania nowych broni i różnych dodatków. Ciekawe wykorzystanie plecaka odrzutowego, co do odskoków do różnych miejsc. Gra bohaterami miodna, korzystanie z Lorda Vadera bardzo ekscytująca. Jednym zdaniem, grało się rewelacyjnie.

Bardzo fajne były misje. Aczkolwiek zrobienie ich wymagało sporo cierpliwości, ale to chyba przede wszystkim bitwy. Przetrwanie nie było takie trudne, jednakże było bardzo czasochłonne. Dobrze, że był taki ktoś jak ChrisGarver bo zawsze było śmiesznie i dobrze się pogrywało .
Co do bitwy, to była to masakra. Ciężka bitwa, ale wygrana, bo inaczej by mnie tu nie było .

Ocena:
Gry: 9/10
Platyny: 6/10