Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    1 20.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    4 80.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #5
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA
    Wait, what? Bulaj gra w samochodówki?

    Driver San Francisco jest wyjątkiem i drugą ścigałką z której zrobiłem platkę. Przyciągnął mnie do siebie przede wszystkim mechaniką zmiany pojazdów - SHIFT, nawet dobrą jak na 2011 rok grafiką i przede wszystkim tym, że jest łatwa.

    Klimatycznie przypomina mi GTA San Andreas/GTA V, mechanikę ma też odrobinę z GTA. Pościgi, zatrzymania, eventy, stunty, i wiele wiele więcej. Na fabule się nie skupiałem.

    FABUŁA WIDZIANA MOIM OKIEM (nie znaczy to, że tak jest)

    Gramy panem o imieniu Tanner. Nażarł się on sterydów albo czegoś innego, leży w szpitalu, odzyskuje pamięć i dostał dzięki temu moc Shiftowania (czekaj czekaj, że jak?). Tanner prowadzi śledztwo, chce wiedzieć kto naszprycował go pigułami i:

    a) poszukuje nowego dilera, by kupić trochę towaru
    b) poszukuje tego dilera, który dał mu lewy towar żeby dać mu w papę
    c) próbuje zatrzymać gang (?) i taranuje Dodgem Challengerem kilka innych osób, które nie mają z tym nic wspólnego, po czym dostaje kolejnej umysłowej vixy
    d) rozwala inne auta (w tym swoje), za co dostaje WP (W*eb w Papę/Will Power) i kupuje za nie nowe samochody

    Nie wiem która odpowiedź jest prawidłowa, mi się wydaje że wszystkie po trochu
    Singla oceniam na mocne 9/10.


    10/10 by było, ale musiałem się wynudzić i nawkurzać w mało rozwiniętym multiplayerze. Mamy 6-7 trybów gry, do każdego po 4 trasy. Mało? Autami w multi jeździ się gorzej niż po polskich drogach, mimo słonecznego lata droga jest tak oblodzona, że na prostym odcinku z łatwością zrobisz obrót 360. Level 38? Panie a po co to komu, przy pierwszych levelach dostajemy najlepsze auta, przy ostatnich, najgorsze. Żeby to chociaż nowe trasy odblokowywało... Jedyny plus wieloosobowej gry to brak lagów (a jednak).
    Ocena multi 3/10.

    Trofea wydają mi się proste. Postrach budzi laweta, która powoduje u graczy (wybierz jedno):
    a)różne choroby popromienne
    b) raka
    c) samobójstwo
    d) wyłysienie

    Ja ją jednak zrobiłem za drugim podejściem... na stuncie za 65000 WP . Masakrowałem radiowozy i jeździłem po kniejach. W pierwszej minucie zgubiłem ogon. Dla mnie jednak trudniejsze były wyzwania Deloeoleoleoranem - samochodem z Powrotu do Teraźniejszości, zajęło mi to z 10 prób.
    Reszta dzbanków jest bardzo łatwa. Ze dwa stunty były trudniejsze, ale na YT są myki z Afryki, jak z użyciem jednej ręki zrobić je i mieć w zapasie 3/4 czasu.

    Trudność 3/10, gra 8/10.

    Jeszcze speszyl ThX dla Javora, Javora z Pentagonu/Panamy/Portland (grał z nami na dwóch konsolach) i Mrozika za ustawkę.
    Ostatnio edytowane przez BULAJ16VAZA ; 03-10-2016 o 10:13 Powód: literówka

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •