W moim przypadku leciałem także z YT

 

Gierka w stylu, który bardzo lubię, ale czy sam bym w niej zdołał zdobyć platynkę to na pewno było by ciężko.
Na pewno nie ma co się przejmować strażnikiem w markecie, czy też galerii handlowej, bo może pojawiać się troszkę inaczej i trzeba będzie go omijać nadkładając drogi, ale trofiki za przejście w odpowiedniej liczbie ruchów powinny być za nami, więc możemy kluczyć do woli, byle wrócić na drogę z filmiku, aby wykonać odpowiednie czynności.
W galerii jest też, Cronby'€™s - u niego trzeba dać odpowiedni item, aby nas nie zabił. Może się nie zgadzać tak jak na filmiku, więc trzeba zerknąć, co do nas mówi, czyli co jest napisane.
Tutaj link do zapytań i rzeczy, jaką trzeba dać w danej odpowiedzi.
https://www.trueachievements.com/a20...il-achievement
Kolejny losowy trofik czy tez nawet dwa to w domu gdzie możemy w łazience wrzucać prawie wszystko do dziury pod zlewem i później wyciągać w pralni z koszyka. Tutaj wrzucając jedną rzecz musimy z kosza wyciągnąć kostkę, telefon zabawka (chyba to telefon) oraz lalkę. Te trzy rzeczy pozwolą nam zdobyć upragnione pucharki. U mnie troszkę się z tym nabiegałem wrzucając, co popadnie, bo nie ma znaczenia, co wrzucimy i co wyleci.
Kolejny trofik z czarna dziura w kanale. Tutaj też nie ma znaczenia, co wrzucimy byle bodajże było to 6 rzeczy i trofik wpadnie.
Co do platynki to z YT 2. Samemu wszystko rozkminiać byłoby naprawdę trudno, mimo że gierka nie jest specjalnie jakaś długa i tutaj bym dał spokojnie z 8.