Druga Farma na moim koncie i muszę przyznać, że jest spory progres. Więcej maszyn, więcej do roboty. Doszły krowy z mlekiem, owce z wełną i możliwość ścinania drzew.

Co do platyny, to jest prosta, ale dość czasochłonna. Mój wynik końcowy to jakieś 36 godzin
Kilka wskazówek, aby ten czas był jak najmniejszy:
- ma początku inwestujcie w pola do sadzenie i sprzęt do jego orania, kombajny i traktory,
- sadźcie tylko wheat, canola, corn, nic innego się nie opłaca,
- sprzedawajcie plony tylko jak jest mnożnik (Great Demand),
- inwestujcie w najlepszy sprzęt (traktory, kombajny, przyczepy), jak tylko nazbieracie to kupujcie od razu najlepszy sprzęt,
- musicie zajmować się trawą tylko do momentu, aż dostaniecie trofiki za mleko, wełnę oraz silosy, później szkoda na to czasu,
- nie musicie sprzedawać ściętych drzew (trofik jest za ścięcie), maszyna do tego jest wolna, a przychody małe,
- trofik z wypełnieniem 3 silosów zrobić najlepiej wypełniając je trawą i wypełnić wszystkie 3 do około 85-95% (trzeba to zrobić manualnie, bo automatycznie zawsze jeździ do silosu nr 1), a potem jedną naczepą trawy dopełnić wszystkie 3 do 100%.

Najważniejsze, aby was nie kusiło, ostatnimi trofikami jakie mi wpadły były za obsianie i zebranie plonów za 100 ha. Nawet jak wam wpadnie za 100 ha, a będzie brakowało do 10 mln to zawsze możecie sprzedać sprzęt, ja go wyliczyłem na 2 mln, ale nawet nie potrzebowałem go sprzedawać.

Trudność 2/10