Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    5 33.33%
  • Średnio (4-6 pkt)

    9 60.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    1 6.67%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Banned
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    191
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: FIIlp
    Cytat Zamieszczone przez Matt Zobacz posta
    Platyna pozwala nam wyciągnąć prawdziwą esencję Deus Ex - zadania poboczne, przechodzenie gry bez włączania alarmów... czysta przyjemność Daje ocene poziomu trudności "średnio" za czasochłonność i jedyne upierdliwe trofeum - "Doktorat". Jak ja nie lubie znajdziek...

    Zgadzam się i uważam, że granie w to jak w Call of duty nie ma sensu.
    Dzięki platynie wykonałem zadania o których nie miałem zielonego pojęcia. Platynowanie tej gry to była czysta przyjemność.
    Ostatni raz w nią grałem (na starym koncie) jakieś 3-4lata temu. Myślałem, że gra się zestarzała bo z tego co pamiętam już na premierze ludzie narzekali na grafikę. Ale nie ukrywam, że się mile zaskoczyłem. Gra ma gęsty klimat który będzie ponad czasowy a oprawa graficzna daje radę mimo upływu lat. Może to dlatego, że prawie cały czas jest noc przez co przypomina mi film pt.: Blade Runner. Klimat obydwu tych produkcji jest podobny i równie dobry. I wydaje mi się, że gra podobnie jak film będzie ponad czasowa.

    Trudność platyny 4/10. Trzeba tylko uważać by nie wywołać alarmu oraz sprawdzać czy strzelając z broni ogłuszającej przypadkiem nikogo nie zabiliśmy.
    Grę oceniam na 9/10, może mechanika trochę szwankuje ale gra zdecydowanie nadrabia klimatem.
    Ostatnio edytowane przez FIIIP ; 24-02-2017 o 17:19

  2. Thanks adamlubin, kasiaPi, Aquantus, Brak thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •