131*

Mad Max to jedna z moich ulubionych serii filmowych z dawnych lat, niepowtarzalny klimat i nieśmiertelny Mel Gibson. Nowa część za pierwszym razem średnio mi przypadła do gustu ale że podobają nam się rzeczy które już znamy to za każdym kolejnym seansem nowy Max zyskiwał w moich oczach. Gra to zdecydowanie przygody nowego Maxa nieco bardziej futurystyczne, nowocześniejsze i zdecydowanie bardzo wybuchowe. Podobało mi się niemal wszystko, projekty poziomów, wrogowie, pojazdy, efekty specjalne, otwarty świat i ogólnie cała krwawa otoczka post-apokaliptycznego świata acz na minus nieco sztywny główny bohater. Ogólnie polecam dla fanów piaskownic i takiego klimatu pozycja obowiązkowa.

Pucharki w większości nie stanowią problemu ale że musimy wyczyścić dosłownie wszystko co tylko jest w sandboxie to raz że schodzi się w czasie a dwa że po zakończeniu wątku głównego możemy mieć problemy z niektórymi wyzwaniami co dodatkowo wydłuża naszą drogę do calaka. Dzięki pomocy Radzika i jego poradnikowi udało mi się wbić wszystkie pucharki mimo ciężkiej końcówki, myślałem że coś się zgliczowało ale jednak obyło się bez problemów...

Gra 8
Trudność 4