Diaboliczna #42, ale w tym wypadku mówiąc, że "diaboliczna" to skaza :P

Gra bardzo przyjemna, o lekkiej fabule, można by rzec, że bardziej dziecięcej . Świat "papierkowy", bardzo kolorowy. Grę miałem już wcześniej na płcie, aczkolwiek wpadła do plusa, więc zagrałem akurat w tą "wersję". Nie jest zbyt trudna, aczkolwiek trofea, niektóre są upierdliwe. Szczególnie ze znalezieniem każdego konfetti czy trofeum Szofer, gdzie musimy każdą Suślice zanieść do jej domku.

Tytuł wykorzystuje w pełni naszego PADA od "czwóreczki". Jest dużo korzystania z funkcji można by rzec, nieużywanych, typu nakierowanie światła przy ruszaniu padem. Występuje "mata", na której dzięki touchpadowi możemy rysować różne wzorki, którymi możemy przyozdabiać naszego bohatera, a niekiedy różne postacie ze świata. Jest to całkiem miły dodatek. Teraway zawiera nietypowe znajdźki, choćby zbieranie modeli, przy pomocy fotografowania ich.

Platformówka pełną parą, w którą warto zagrać. Gra mimo świata bardziej przeznaczonego dla dziecka, może wciągnąć i dorosłą osobę, która będzie się przy tym tytule świetnie bawić. Takie moje zdanie, świeżo po wbiciu pucharka.

Oceny:
Platyna: 4/10
Gra: 8/10