Witam! Do wbicia platyny w U2 brakuje mi jednego trofeum, a mianowicie Steel Fist Expert. W tym trofeum chodzi o to, aby pokonać jednym uderzeniem 10 wrogów pod rząd, po wcześniejszym ostrzelaniu ich. Trofeum próbuję wbić podczas walki w 4 rozdziale Wykopaliska.
Problem polega na tym, że kiedy wykonam zadanie, to w grze dostaję medal i pieniądze, a trofeum nie wpada. Zrobiłem to wczoraj, doszedłem do pewnego momentu w tym rozdziale i wyszedłem do głównego menu. Dzisiaj zdobyłem wszystkie trofea, czekam na platynę, a ona nie wpada. Sprawdziłem czego mi brakuje do 100% i ku mojemu zdziwieniu brakowało mi tego trofeum. Pomyślałem sobie, że trofeum nie wpadło, ponieważ wyszedłem z misji i postępy się nie zaliczyły. Postanowiłem to zrobić jeszcze raz. Po powtórzeniu zdobyłem medal i pieniądze, przeszedłem cały rozdział, lecz trofeum znowu nie wpadło. Po wszystkim wszedłem do Menu>Bonusy>Medale, znalazłem to wyzwanie, a przy nim ikonka ciemnego pucharu, co oznacza, że nie wykonałem jeszcze tego wyzwania. Nie jestem pewny, ale możliwe, że kilka miesięcy temu też próbowałem wbić to trofeum i także mogło nie wpaść.

Proszę forumowiczów o pomoc.